Grudzień 2018

Przed nami kolejny rok w samolotach, z walizką, w hotelach, na końcu świata... Co odpowiedzieć na pytania: Czy nie znudziło ci się podróżowanie? Czy nie męczą cię loty przez ocean, częste wyjazdy biznesowe, godziny spędzane na lotniskach z laptopem, częste zmiany czasu i pór roku? Odpowiedź mam zawsze jedną – podróż nie męczy mnie wcale, pod warunkiem że jestem do niej przygotowana i dobrze ją sama zorganizowałam.

Mam nadzieję, że informacje, jakie dla Państwa zbieramy, przemierzając świat, przydadzą się podczas projektowania kolejnych biznesowych wypraw w 2019 roku. Życzę ich Państwu wielu, bo taka jest specyfika pracy większości z nas.

W tym wydaniu szczególnie zachęcam do przeczytania naszego tematu z okładki, w którym zapraszamy do jednego z najbardziej niezwykłych państw Azji, jakim jest mekka światowego biznesu – Singapur. Ponieważ przechodzi przez niego większość najważniejszych szlaków morskich i powietrznych Azji Południowo-Wschodniej, kraj ten stanowi swoistą bramę między kulturami Wschodu i Zachodu, a także naturalną bazę operacyjną dla licznych firm z całego świata. Ogromna w tym zasługa lotniska Changi International Airport, które obsługuje połączenia wielu wiodących linii lotniczych i aż ośmiokrotnie było uznawane za najlepszy port lotniczy świata przez Instytut Skytrax. Changi obsługuje połączenia ponad stu przewoźni-ków do 330 miast w 80 krajach.

W naszym artykule piszemy zarówno o możliwościach MICE, jak również o przyjemnościach, jakie oferuje ten egzotyczny hub. W imieniu wydawcy, swoim, a także całej redakcji życzę Państwu wspa-niałych podróży w Nowym 2019 Roku.

Pobierz całe wydanie w pliku .pdf