rarefilm.net

Praga. Przewodnik dla prawdziwych koneserów

Autor tekstu: , Data publikacji:

HOTELE

Crowne Plaza.Oddalony o zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum miasta i lotniska, przed laty mieszkali w nim radzieccy oficerowie. Obecnie to elegancki hotel z 16 salami konferencyjnymi. Przestronne pokoje i apartamenty; dwie restauracje i dwa bary.

 

Four Seasons.Usytuowany na skraju dzielnicy żydowskiej, hotel Four Seasons oferuje piękny widok na Zamek Praski i rzekę. 161 wytwornych pokoi cieszy oko łagodnymi kolorami i kwiatowymi dekoracjami. Restauracja Allegro to jedyny lokal w Pradze wyróżniony gwiazdką Michelina i, jak przystało na jej posiadacza, serwuje wyśmienitą kuchnię. W hotelu jest małe Spa, centrum fitness i 6 sal konferencyjnych.

  • Ul. Veleslavinova 2a/1,098; tel +420 221 427 000; fourseasons.com
  • Pokoje od 8675 CZK

Hilton.Tylko kilka minut jazdy od rynku Starego Miasta i jesteśmy w dziesięciopiętrowym hotelu Hilton. Oferuje 791 pokoi, 33 eleganckie sale konferencyjne, Spa i możliwość spotkania w hallu głównym, tonący w zieleni. Restauracje: Czechouse Grill oraz Rotisserie to smak tradycyjnych czeskich dań, zaś bar Cloud Nine na najwyższym piętrze to niezapomniane widoki.

  • Pobrezni 1; tel +420 224 841 111; hilton.com
  • Pokoje od 3600 CZK

Augustine.Pięciogwiazdkowy hotel Augustine, należący do sieci Rocco Forte Collection oferuje 101 pokoi. Historyczne budynki, w tym trzynastowieczny klasztor, kuszą wnętrzami z widocznymi wpływami czeskiego kubizmu. Hotel posiada pięć sal konferencyjnych, ogrody, restaurację i dwa bary.

Jałta.W recepcji czterogwiazdkowego hotelu Jałta przy placu Wacława wisi portret Franza Kafki autorstwa Andy’ego Warhola. W hotelu są 94 pokoje, elegancka restauracja, pięć sal konferencyjnych i szczególna atrakcja – podziemny schron, miejsce podsłuchów za czasów komunizmu.

  • Vaclavske Namesti 45; tel +420 222 822 111; hoteljalta.com
  • Pokoje od 2813 CZK

Alchymist Grand Hotel and Spa.Ten pięciogwiazdkowy hotel, położony niedaleko Zamku Praskiego, zachwyca swym oryginalnym charakterem. W środku oczarują nas barokowe meble, antyczne łoża i złocenia. W sumie 47 wykwintnie urządzonych pokoi, dwie sale konferencyjne, indonezyjskie Spa i restauracja.

Dyskusja

  • Lucja Pulka 17 marca 2013

    Cieszę się,że już poczatkiem maja będę zwiedzać do piękne miasto.

Dołącz do dyskusji

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org