Gadżety w formie doskonałej

Autor tekstu: , Data publikacji:

Dwa w jednym
SKYRUNNER

skyrunner

Cena ok. 390 tys. zł; fly-skyrunner.com

Latające samochody to pomysł z filmów science fiction. Ale teraz dzięki modelowi Skyrunner przyszłość stała się rzeczywistością. Ta niewiarygodna maszyna firmy Parajet International wygląda jak młodszy i lżejszy brat batmobilu i według producenta jest „po części pojazdem terenowym, a po części lekkim samolotem”. Na lądzie to typowy buggy przyspieszający do setki w 4,3 s, z zawieszeniem, które pomaga z łatwością pokonywać wyboje. Dzięki łopacie wirnika z tyłu pojazdu i skrzydłom paralotni może wznieść się na 5 tys. m i pokonać ok. 300 km.

Wieczne
PININFARINA CAMBIANO EVERLASTING

finifarina

Data premiery i cena nieznane; pininfarina.com

To niezwykłe narzędzie do pisania nigdy się nie wyczerpuje, więc nie trzeba go uzupełniać. Jego autorem jest znane włoskie studio Pininfarina, które projektuje samochody m.in. dla Fiata i Ferrari. Tajemnica niewyczerpującego się pióra tkwi w procesie utleniania, którego efektem jest stop metalu ethergraf. Zostawia on ślady na papierze i nigdy się nie wyciera. Wygląda oszałamiająco, głównie za sprawą rękojeści z aluminium, inkrustowanej drewnem. Jego cena detaliczna ma wynieść ok. 120 dol., więc to sprzęt dostępny prawie dla każdego.

W małym siła
DYSON DC58 ANIMAL

dyson

Cena ok. 1,8 tys. zł; dyson.co.uk

Firma Dyson – brytyjski odpowiednik Apple’a – już dawno zrozumiała, że sprzęt gospodarstwa domowego powinien być nie tylko praktyczny, lecz także piękny. I jak mało kto zna się ona na marketingu. Produkowane przez nią odkurzacze posiadają technologię cyklonu, dzięki której, wedle zapewnień producenta, odkurzanie kanapy staje się zabawą. Odkurzacz ręczny DC (przydatny do sprzątania samochodu) jest jednym z najciekawszych w całym asortymencie firmy, bo mimo małych rozmiarów (20,8 x 39,5 x 14,4 cm) ma siłę ssania pełnowymiarowych modeli.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org