Gadżety w formie doskonałej

Autor tekstu: , Data publikacji:

Stylowy
LAPTOP RAZER BLADE

razor blade

Cena ok. 9 tys. zł; razerzone.com

Trudno stworzyć ładniejsze i bardziej stylowe laptopy od tych z linii Pro i Air, zaprojektowanych przez Apple’a. Ale gigant z Cupertino nie jest jedyną firmą, która potrafi stworzyć taki sprzęt – pod względem czystej mocy laptop Razer Blade zostawia maca daleko w tyle. Zbudowany z matowego aluminium i z zielonym podświetleniem klawiszy blade jest najcieńszym na świecie laptopem do gier o grubości 1,8 cm i wadze 2 kg. To też idealny sprzęt dla tych, którym jest potrzebna duża moc obliczeniowa.

Przekraczać granice
LYTRO ILLUM

lytro illum

Cena ok. 5 tys. zł; lytro.com

Wspaniałe wzornictwo nie polega jedynie na wyglądzie, lecz także na przesuwaniu granic w tym, do czego zdolne są gadżety. Właśnie to robi urządzenie Illum amerykańskiego start-upa – firmy Lytro. Daleko mu do zwykłego aparatu, m.in. za sprawą żywych zdjęć, których ostrość można nastawić już po ich wykonaniu. Ta niezwykła technologia nie tylko rejestruje światło w danej scenie, lecz także analizuje kierunek, z którego ono pochodzi. Sprzęt dostrzega różne głębie obrazu i umożliwia wyostrzenie zdjęcia. Aparat ma też inne funkcje typowe dla sprzętu wysokiej klasy, a także Wi-Fi, GPS, wyświetlacz dotykowy i ośmiokrotny zoom optyczny.

Na czasie
SAMSUNG GEAR 2 NEO

samsung watch

Cena ok. 800 zł; samsung.com

Zegarek Samsung Gear to niewątpliwie awangarda tzw. ubieralnej technologii. Podobnie jak smartfony Gear 2 Neo posiada własny system operacyjny, w którym niezależni deweloperzy mogą projektować własne aplikacje i który jest ciągle rozwijany. Mamy więc m.in. funkcje osobistego trenera fitness, wbudowany akcelerometr i żyroskop oraz możliwość przesyłania muzyki do bezprzewodowych słuchawek za pomocą bluetootha. Co więcej Gear 2 Neo pokazuje nawet… aktualną godzinę.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org