KETTLER – zadbaj o formę z S LINE!

Aby zachować dobre samopoczucie, świetną kondycję i cieszyć się niezłym zdrowiem potrzebujemy ruchu. Samemu zmobilizować się do aktywności nie jest łatwo. Na chodzenie do klubów czy na siłownie, gdzie do ćwiczeń motywują inni bywalcy często brakuje czasu. Rozwiązaniem jest najnowsza linia sprzętu S-LINE. Dzięki niej ćwiczenie na domowym ergometrze rowerowym, crosstrainerze czy bieżni zmieni się w efektywny trening pozbawiony monotonnych powtórzeń. Dzięki wykorzystaniu, za pośrednictwem smartfona czy tabletu, aplikacji KETTLER S-FIT możliwe stało się pokonywanie wirtualnych tras w towarzystwie innych, dzielenie się wynikami czy robienie online szeroko zakrojonych planów treningowych.

Niezbędnymi urządzeniami jakie mogą znaleźć miejsce w naszej domowej siłowni jest innowacyjna linia sprzętu S- LINE a wraz z nią nowe rozwiązania. Produkty takie jak np. Ergo S, Skylon S, Racer S pozwalają na trening w każdym wieku i na każdym etapie zaawansowania. Dzięki zaawansowanej technologii mamy możliwość łączenia się ze społecznością fitness KETTFIT i korzystać z aplikacji KETTLER S – FIT za pośrednictwem smartfona czy tabletu. Na szczególną uwagę zasługuje rower spinningowy Racer S. Rama z ergonomiczną geometrią, możliwość zmiany siodełka i kierownicy, do tego pedały wyposażone w zatrzaski SPD. Zastosowanie 18-kilogramowego koła zamachowego i precyzyjny indukcyjny system hamowania dają wrażenie jazdy na rowerze szosowym.

Za sterowanie w modelu RACER S odpowiada szklany wyświetlacz z regulowanym kątem nachylenia i przyciskami na dotyk. Wśród najważniejszych jego funkcji, m.in. czas treningu, częstotliwość kroku, na szczególną uwagę zasługuje – Puls e-hold. Dzięki niej, po osiągnięciu dowolnego pulsu można ustawić daną wartość tętna, jak w tempomacie. Obciążenie dobierane jest automatycznie i niezależnie od liczby obrotów, tak aby trenować z ustalonym tętnem. Po połączeniu ze smartfonem i aplikacją KETTLER S-FIT istnieje możliwość ustawienia kolejnych, dodatkowych trybów treningowych oraz połączenie ze społecznością fitness KETTFIT. Dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu „WORLD TOURS 2.0”, można jeździć po wirtualnych trasach, organizować zawody online i zapisywać swoje treningi. Komfort ćwiczenia zapewni nam także SKYLON S – to niezawodny przyrząd treningowy. Wyposażony w 2-kilogramowe koło zamachowe gwarantuje wyjątkowo równomierną i bezpieczną dla stawów sekwencję ruchów. Kokpit S-FIT z regulacją wysokości oraz antypoślizgową półką na smartfon można rozszerzyć o uchwyt na tablet. Po treningu SKYLON S daje się złożyć zaledwie jednym ruchem, co zapewnia oszczędność miejsca. Klasyczny trening cardio zapewni nam rower ERGO S. Po prostu wejdź – włącz – i ruszaj! Dzięki innowacyjnemu sterowaniu przy pomocy ekranu dotykowego i smartfona,  możemy skupić się na tym co najważniejsze, czyli na treningu. Aplikacja KETTLER S-FIT oferuje różnorodne tryby treningowe dla początkujących i zaawansowanych.

APLIKACJA S-FIT Kettler

Aplikacja KETTLER S-FIT-APP stanowi optymalne uzupełnienie wszystkich urządzeń KETTLER z serii S,    a dzięki różnorodności funkcji motywuje do ćwiczeń. Korzystając ze smartfonu lub tableta (Android/iOS) z funkcją Bluetooth, użytkownik może bardzo łatwo wykorzystać jej potencjał. Wystarczy połączyć się przez Bluetooth z aplikacją KETTLER S-FIT i wybrać coś dla siebie spośród różnych ambitnych trybów treningowych: trenując w trybie FUN można wirtualnie spalić hamburgera, pizzę i colę, natomiast w trybie CHALLENGE dostępne są realistyczne trasy treningowe o zróżnicowanym profilu terenu. W trybie EXPERT wszystkie dane związane z treningiem,  np. częstotliwość kroku, tętna i uderzeń serca, są szczegółowo rejestrowane. Wszystkie rezultaty osiągnięte w różnych trybach można nie tylko synchronizować ze swoim KETTFIT, ale również udostępniać znajomym za pośrednictwem Facebooka –dzięki temu domowy salon awansuje do rangi interaktywnego centrum treningowego.

Kokpit S-FIT. Wsiądź – włącz – i w DROGĘ!

Zdaj się na własne wyczucie. Dzięki nowoczesnemu szklanemu wyświetlaczowi z innowacyjnym ekranem dotykowym obsługa serii S-FIT jest naprawdę intuicyjna i genialnie prosta. Czasochłonne studiowanie instrukcji obsługi i mozolne programowanie komputera treningowego należą już do przeszłości.

Funkcja Puls e-hold

Wyjątkowa funkcja w ergometrach: Po osiągnięciu dowolnego pulsu można ustawić daną wartość tętna, jak w tempomacie. Obciążenie jest dobierane automatycznie i niezależnie od liczby obrotów, tak aby trenować z ustalonym tętnem.

Półka na smartfon

Antypoślizgowa z chromowanego aluminium. Przy pomocy smartfona można opcjonalnie sterować treningiem dzięki naszej darmowej aplikacji KETTLER S-FIT.

Wyświetlacz WATT / RPM

Wskaźnik mocy w Watt lub częstotliwości kroku.

Więcej informacji na temat produktów z serii S-LINE na stronie na www.kettler.pl, www.kettfit.com.