Hotel Swissotel Chicago

Autor tekstu: , Data publikacji:

ZAPLECZE BIZNESOWE

Hotel nastawiony jest na biznes, więc oferta konferencyjna jest bogata. Kompleks, od sali Balowej przez cztery segmenty nazywane Zurich, po Alpine i mieszczącą się na 43 piętrze salę restauracyjno-klubową Edelweiss, ma ponad 6 tysięcy m2 powierzchni. Organizowane są tam liczne kongresy i zjazdy.

 

Do dyspozycji jest też Business Centre ze wszelkimi niezbędnymi urządzeniami, poczynając od faksów i drukarek, na usługach pocztowych i wypożyczalni komputerów kończąc. Mieszkańcy wydzielonych pięter mogą również korzystać z Business Lounge na 40 piętrze, by zjeść w kameralnej atmosferze śniadanie, skorzystać z darmowych przekąsek i napojów lub skorzystać z komputera albo spotkać się w nieformalnej atmosferze.

 

 

RESTAURACJE I BARY

Hotel ma dwie restauracje. Geneva oferuje amerykańskie śniadania, zaś Palm jest doskonale znana miejscowym smakoszom i warto tam zarezerwować miejsce na kolacje, szczególnie polecić mogę krem z homara. Niezłego drinka lub kubek kawy Starbucks wypić można też w hotelowym barze Lobby Lounge.

RELAKS

Piętro 42 zajmuje sala fitness z solidnym sprzętem firmy Precor i, malowniczo położony oczywiście, basen. Do dyspozycji jest też sauna i jacuzzi – o widokach podczas wypoczynku lub ćwiczeń nie trzeba nawet wspominać.

OCENA

Bardzo dobry hotel dla biznesmena odwiedzającego Chicago. Warto rezerwować pokoje na wyższych kondygnacjach.

KONTAKT

323 East Wacker Drive Chicago, IL 60601-9722 USA ; Tel: + 1 (312) 565-0565; http://www.swissotelchicago.com/

CENA

Promocyjna cena pokoju Standard wynosiła w październiku 199 dolarów.


Swissotel

Ul. 323 East Wacker Drive, Chicago, Stany Zjednoczone.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji