rarefilm.net

Czekaj na lot w Business Lounge!

Autor tekstu: , Data publikacji:

Latanie samolotem jest szybkie, proste i wygodne – wie o tym każdy, kto choć raz miał okazję wzbić się w przestworza. Gdy już przejdzie się odprawę, można odetchnąć z ulgą i z biletem w ręku udać się do strefy bezcłowej albo… do pewnego wyjątkowego miejsca.

Katowice znane są w całej Polsce nie tylko ze względu na słynny Spodek. Jest jeszcze jedno miejsce, które, kto wie może kiedyś oferować będzie nawet loty w kosmos. Już od kilku lat Katowice Airport intensywnie pracuje nad rozwojem oferty destynacji i usług dla pasażerów. Katowicki port lotniczy docenili nie tylko mieszkańcy regionu, dzięki którym zyskał miano Czarterowego Centrum Polski Południowej, ale i podróżujący z całej Polski. Według badań, do końca 2014 roku Katowice Airport pobije rekord w liczbie odprawionych pasażerów – 2,7 mln, z czego ponad 900 tys. w ruchu czarterowym.

Poznaj Katowice Airport i daj się porwać!

Rajska Teneryfa lub gorąca Ibiza, nowoczesny Tel Awiw i tętniący życiem Neapol, malowniczy Dubrownik czy królewski Londyn – te i wiele innych miejsc są w zasięgu Twojej ręki i jednego lotu samolotem.

Jednak podróże to nie tylko wakacyjny wypoczynek. To także praca zawodowa, którą w razie potrzeby, dzięki nowoczesnym i szybkim samolotom, można wykonywać w każdym zakątku globu. Przed ważną prezentacją lub spotkaniem z kontrahentem dobrze jest choć przez chwilę odpocząć od zgiełku i zrelaksować się przy filiżance aromatycznej kawy, małej przekąsce lub wielu innych, specjalnie wyselekcjonowanych napojach.

577309_10151238015666511_777205116_n

Dzięki Business Lounge w Katowice Airport, czekanie na lot zyskuje nowy wymiar przyjemności i komfortu.

Business Lounges to wyjątkowe miejsca które otwierają bezpłatnie swoje podwoje przed wszystkimi pasażerami pierwszej i business klasy oraz posiadaczami kart lojalnościowych (Star Alliance Gold, Airport Angel, Priority Pass, Diners Club International). Pozostali pasażerowie mogą skorzystać za niewielką opłatą z Business Lounge.

Przez siedem dni w tygodniu, w godzinach od 04:00 do 20:00 wszyscy, którzy szukają odpoczynku w luksusowym i nowoczesnym otoczeniu mogą skorzystać z saloników Business Lounge, usytuowanych w strefie odlotów terminali A i B lotniska Katowice.

Komfort i coś więcej

Najwyższej jakości relaks to oprócz wyjątkowego miejsca, także profesjonalny personel, przeszkolony przez Europejską Akademię Dyplomacji z Warszawy, który zapewni przyjemną atmosferę pasażerom. Miły wypoczynek i smaczny posiłek jest równie ważny, co dostęp do nowoczesnych technologii. Dlatego w salonikach Business Lounge pasażerowie znajdą szybki bezprzewodowy internet, odbiorniki telewizyjne, prasę polską i obcojęzyczną oraz urządzenia biurowe. Wszystko, co potrzebne do rozrywki i pracy.

268075_10151238015346511_943379648_n

Odkryj komfort, który w najlepszym stylu serwuje Katowice Airport. Zacznij każdą podróż w wyjątkowym miejscu. Odkryj już dziś Business Lounge.

  Katowice Airport  Lotnisko w Katowicach to jedno z najnowocześniejszych lotnisk w  Polsce. Na lotnisku znajdują się wypożyczalnie samochodów jak i również parking. Dzięki doskonale zaprojektowanej strukturze bez problemu i przeszkód można dojść szybko w każde miejsce. Wykwalifikowany personel oraz fachowa obsługa to rozpoznawalny znak firmowy Katowice Airport.

www.katowice-airport.com/pl/
kontakt: informacja@gtl.com.pl

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org