rarefilm.net

Finnair rozwija siatkę połączeń w Rosji

Autor tekstu: , Data publikacji:

Rosyjskie Kazań, Samara I Niżny Nowogrod – to nowe kierunki w siatce Finnaira, które będzie można wybrać już tego lata.

25 lipca fiński przewoźnik zacznie obsługiwać loty na lotnisko w Niżnym Nowogrodzie (kod lotniska: GOJ), 7 sierpnia na lotnisko w Samarze Kurumoch (KUF), a 18 sierpnia na lotnisko w Kazaniu (KZN). Loty do tych miast będą się odbywać 3 razy w tygodniu.

– Otwarcie połączeń na nowych trasach i duża częstotliwość lotów pozwoli zaspokoić rosnący popyt na podróże lotnicze z Rosji do Finlandii, ale także do innych krajów. Stanie się to łatwiejsze dzięki rozbudowanej sieci połączeń europejskich Finnaira oraz sprawnie funkcjonującemu węzłowi lotniczemu w Helsinkach – mówi Juhani Nuoramo, dyrektor sprzedaży Finnaira na Europę Wschodnią.

Niżny Nowogród, którego liczba mieszkańców to 1,2 miliona, jest zyskującym na znaczeniu centrum technologii informatycznych i centrum administracyjnym Nadwołżańskiego Okręgu Federalnego. Kazań, który zamieszkuje 1,1 miliona ludzi, jest wieloetniczną stolicą Republiki Tatarstanu i światowym centrum tatarskiej kultury muzułmańskiej. Samara, którą zamieszkuje także 1,1 miliona ludzi, jest głównym ośrodkiem przemysłowym w południowej Rosji przede wszystkim ze względu na rozwinięty przemysł lotniczy i kosmonautyczny oraz znajdujący się tam Uniwersytet Lotnictwa i Kosmonautyki.

Szukasz tanich biletów lotniczych? Odwiedź www.centrumlotow.pl!>>

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org