rarefilm.net

ITM Warsaw wprowadzają program dla klientów hosted buyers

Autor tekstu: , Data publikacji:

Kwalifikacja do programu

Do programu Hosted Buyer zakwalifikowane będą tylko wybrane przez organizatorów osoby podejmujące w swoich firmach lub organizacjach kluczowe decyzje dotyczące planowania i zamawiania usług turystycznych, przede wszystkim wyjazdów grupowych, podróży biznesowych, konferencji, szkoleń, programów incentive i eventów firmowych oraz, w przypadku agencji, osoby planujące je dla swoich klientów.

Osoby te powinny odpowiadać za planowanie lub/i wydatki na turystykę biznesową.

Aby uzyskać status hosted buyer, należy zarejestrować się na stronie targów: http://www.itm-warsaw.pl/rejestracja-targi.html i podać więcej szczegółów na temat planowanych przez siebie wydarzeń. Rejestracja już ruszyła. Zgłoszenia będą rozpatrywane przez organizatorów targów.

Osoby zakwalifikowane do programu zostaną o tym poinformowane i otrzymają kod dostępu do internetowego systemu umawiania spotkań z wystawcami oraz wszelkie informacje szczegółowe.

Osoby niezakwalifikowane będą zaproszone do udziału w targach jako goście z branży turystyki biznesowej (Business Tourism Visitor), co zapewni bezpłatne wejście na targi, ale bez dodatkowych  świadczeń.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org