Narty we Francji? Zobacz co się zmieniło…

Autor tekstu: , Data publikacji:

Orcières
Nowa strefa dla początkujących i rewitalizacja linii tras przed budynkami: nowy wyciąg orczykowy, wyprofilowane na nowo i zabezpieczone trasy…
Saint Jean Monclar
Inauguracja nowego wyprzęganego wyciągu krzesełkowego o 6 miejscach, który zastąpi poprzednio używany wyciąg 2-miejscowy,pamiętający początki stacji narciarskiej w tym miejscu.

Sauze Supersauze
Nowy wyprzęgany 6-miejscowy wyciąg krzesełkowy z początkiem w Sauze 1700: 1600 narciarzy/h, 500 m różnicy poziomów.

La Foux d’Allos
Southpark V2 – snowpark zmienia miejsce! Sezon zimowy 2012/2013 dostarczy nowych wrażeń – snowpark będzie dostępny w nowej odsłonie i przeprowadzi się do 2 stref:
– Pierwsza – przy stacji końcowej wyciągu krzesełkowego l’Aiguille: linie Kicks dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych,Espace Jib (Rails’y i Rox’y dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych) oraz Chill Zone (chatka, muzyka, barbecue i cykliczne wydarzenia: Ollie Contest, dodatkowe niespodzianki…)
– Druga – przy stacji początkowej Plateau: linie Kicks dla początkujących, Espace Jib (Rails’y i Rox’y dla początkujących). W obu strefach zapewnione zostanie sztuczne naśnieżanie, co pozwoli na utrzymanie optymalnych warunków do ślizgu na desce.
Nowa Strefa Zabaw w Plateau… dla pełni szczęścia przyszłych snowboardzistów. Strefa przystosowana dla początkujących i rodzin: Woops’y, Box’y i Kicks’y dla początkujących oraz Boardercross dla wszystkich.

Font-Romeu
Utworzenie nowej trasy uniwersalnej dla narciarzy zjazdowych, przecinającej cały obszar narciarski – jest to najdłuższa trasa w całym obszarze.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org