rarefilm.net

NOWY DYREKTOR GENERALNY STAR ALLIANCE

Autor tekstu: , Data publikacji:

Mark Schwab piastował wiele stanowisk dyrektorskich w branży lotniczej w liniach United Airlines, US Airways i American Airlines. Swoją karierę w lotnictwie rozpoczął w 1975 r. w liniach Pan American World Airways w Rio de Janeiro.

Jako obywatel świata większość życia zawodowego spędził poza rodzinnym krajem, którym są Stany Zjednoczone. Schwab kierował organizacjami w Ameryce Łacińskiej, Europie i Azji. Biegle posługuje się portugalskim i hiszpańskim – uzyskał licencjat w dziedzinie stosunków w Ameryce Łacińskiej na Uniwersytecie stanu Wirginia w Charlottesville.

Mark Schwab jest żonaty, ma dwie córki.

Star Alliance Services GmbH z siedzibą we Frankfurcie w Niemczech pełni rolę centralnej organizacji najbardziej doświadczonego sojuszu linii lotniczych na świecie. Koordynuje ona projekty i działalność 28 linii członkowskich, dążąc do udoskonalenia obsługi pasażerów z różnych krajów, którzy każdego dnia mają do dyspozycji 21 tys. lotów, a także uzyskania efektu synergii zwiększającego możliwości poszczególnych przewoźników w skali globalnej.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org