Nowy pakiet Economy Comfort w Finnair

Autor tekstu: , Data publikacji:

Już od jesieni pasażerowie klasy ekonomicznej w wybranych samolotach Finnair będą mogli skorzystać z tzw. pakietu Economy Comfort, zbliżającego nieco standard podróży w zwykłej klasie ekonomicznej do klasy Premium Economy.

W ramach Economy Comfort powstanie nowa strefa w przedniej części klasy ekonomicznej. Przestrzeń na nogi będzie w niej poszerzona o ponad 10 centymetrów, zostaną zainstalowane wygodniejsze zagłówki, wysokiej jakości słuchawki, a pasażerowie otrzymają do dyspozycji osobisty zestaw podróżny. W klasie ekonomicznej będą wprowadzone także dodatkowe posiłki – w połowie lotu na rejsach odbywających się za dnia będą podawane dodatkowe przekąski, wybór win zostanie poszerzony o nowe rodzaje, a dodatkowo serwowane będzie wino musujące.

Na lotach długodystansowych w klasie ekonomicznej Finnair wprowadza Sky Bistro, z szerokim wyborem wysokiej jakości napojów i potraw sezonowych łączących w sobie najlepsze smaki Europy i Azji. Klienci będą mogli kupić wybrany posiłek na pokładzie samolotu lub zamówić go z wyprzedzeniem na stronie Finnair.com.

Sky Bistro, które będzie dostępne na prawie wszystkich rejsach europejskich, zastąpi bezpłatne zimne przekąski oferowane dotąd podczas wybranych lotów europejskich trwających dłużej niż dwie godziny. Na wszystkich trasach we wszystkich klasach, kawa, herbata oraz firmowy napój Finnaira – sok borówkowy, będą nadal bezpłatne.

W klasie biznes wszystkie posiłki i przekąski pozostają w cenie biletu. Tam pasażerowie klasy biznes wkrótce będą mieli do dyspozycji nowy, dobrze wyposażony niezbędnik kosmetyczny, w którym znajdą się markowe produkty najwyższej jakości. Projektowana jest także kolejna wersja systemu rozrywki pokładowej, zarówno dla klasy ekonomicznej, jak i klasy biznes. Nowy system będzie też udostępniać szerszy niż dotąd wybór filmów, programów telewizyjnych, gazet, magazynów i książek.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org