Boisz się latać? Ta aplikacja przełamie twój strach

Autor tekstu: , Data publikacji:

Niepewnie czujesz się w powietrzu? Nie wierzysz, że kupa żelastwa, którą jest w istocie samolot, może bezpiecznie wznieść się w powietrze? Dzięki aplikacji Flytryg, dostępnej na telefony komórkowe i tablety (iOS i Android) możemy przejść szybki i skuteczny kurs dla osób cierpiących na awiofobię.

Aplikacja zawiera ponad dwadzieścia krótkich filmów informacyjnych, ćwiczenia relaksacyjne, listę najczęstszych typów samolotów, interaktywny model samolotu wyjaśniający najbardziej podstawowe mechanizmy lotnicze, oraz wiele artykułów i ilustracji. Wszystko działa w trybie offline oraz trybie samolotowym, co pozwala na używanie aplikacji także podczas lotu.

Lęk przed lataniem to połączenie reakcji psychologicznych na nietypową sytuację, którą jest lot oraz niewiedzy o tym, co tak naprawdę dzieje się w samolocie. Z aplikacją zapoznają nas pilot Ulrik Pedersen oraz psycholog Torben Kjeldsen, którzy przybliżają nam sytuacje powodujące niepokój, tak jak na przykład turbulencje, które są zjawiskiem całkowicie normalnym, a co więcej, nie są niebezpieczne.

Pomysłodawca aplikacji Flytryg (niebojesielatac.pl) Ulrik Pedersen, który jest pilotem Skandynawskich Linii Lotniczych SAS, podkreśla, że ​​nowa aplikacja nie może całkowicie wyeliminować ekstremalnych objawów awiofobii. Pomogła natomiast 1/3 pasażerów linii lotniczych, którzy czują dyskomfort podczas lotu o nasileniu łagodnym lub umiarkowanym.

Aplikacja Niebojęsięlatać jest przeznaczona dla tych, którzy czują się niepewnie i są zdenerwowani podczas lotu. Pilot Ulrik Pedersen zapoznaje nas w niej z najczęstszymi typami samolotów na rejsach międzynarodowych, a także pokazuje, które miejsca na pokładzie najlepiej wybrać, aby złagodzić lęk.

Psycholog Torben Kjeldsen wskazuje natomiast na zgubne skutki używania alkoholu jako środka mającego złagodzić nasz lęk i napięcie podczas lotu. Jak mówi psycholog Kjeldsen, który od wielu lat pomaga pasażerom cierpiącym na awiofobię, a także zajmuje się rekrutacją nowych pilotów, alkohol w rzeczywistości wzmacnia objawy lękowe i niestety, jeśli używa się go jako sposób na zwalczenie napięcia, z każdym kolejnym lotem będzie musiało stosować się go w coraz większych ilościach. .

Aplikacja Niebojęsięlatać jest dostępna w sklepie internetowym Apple App Store oraz Google Play i znajduje zastosowanie w urządzeniach typu iPhone / iPad oraz systemach Android (smartfony/tablety).

Cena aplikacji to 18 złotych.

Aplikacja do zastosowania na iOS (iPhone i iPad) jest dostępna tutaj: https://itunes.apple.com/dk/app/id1020637912.

Aplikacja do zastosowania na Android jest dostępna tutaj:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.niebojesielatac.NiebojesieLatac

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org