YAREAL buduje domy i mieszkania na warszawskiej Ochocie

Eden Włodarzewska zaoferuje na Ochocie sześć unikalnych domów w zabudowie szeregowej oraz ponad 90 przestronnych mieszkań. Inwestycja otrzyma certyfikat zrównoważonego budownictwa BREEAM, a wszystkie lokale zostaną w standardzie wyposażone w system inteligentnego zarządzania domem - smart home.

Osiedle Eden Włodarzewska powstaje na warszawskiej Ochocie przy ulicy Włodarzewskiej. Budowa osiedla domów jednorodzinnych i mieszkań trwa tuż obok 30-hektarowego Parku Szczęśliwickiego, jednego z największych parków w stolicy, w którym działa jedyny całoroczny stok narciarski. Od strony ul. Włodarzewskiej powstanie 6 komfortowych domów o powierzchni od 177 do 190 mkw, z trzema piętrami przestrzeni mieszkalnej. Mieszkańcy każdego z domów będą mieli do dyspozycji prywatny garaż i dwa tarasy.

W trzykondygnacyjnym budynku wielorodzinnym przylegającym do ul. Zadumanej powstanie 91 mieszkań – od kompaktowych lokali o powierzchni 30 mkw., poprzez mieszkania średniej wielkości, po duże mieszkania, których powierzchnia będzie sięgać nawet 130 mkw. Aż jedna trzecia lokali to mieszkania cztero- i pięciopokojowe. Dzięki wykuszom w wybranych lokalach powstanie doświetlona, oryginalna przestrzeń, pozwalająca na swobodną aranżację pomieszczeń. Mieszkańcy najwyższych pięter mogą liczyć na duże balkony oraz tarasy z pergolami, których powierzchnia wyniesie do 60 mkw.

Yareal specjalizuje się w budowie mieszkań o podwyższonym standardzie. Eden Włodarzewska będzie osiedlem z zielonym certyfikatem BREEAM, w związku z czym zadbano o najdrobniejsze detale z myślą o zieleni i komforcie klientów. W projektowaniu inwestycji – już na etapie projektu – pomagał m.in. profesjonalny ekolog, dbający o rygorystyczne przestrzeganie wymogów BREEAM. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do tych wyjątkowych mieszkań i domów w połowie 2019 roku.

Deweloper przewidział szereg udogodnień dla mieszkańców. Teren inwestycji Eden Włodarzewska będzie wyłączony z ruchu, dzięki skierowaniu ruchu samochodowego bezpośrednio do garażu podziemnego. Nawierzchnie wykonane z jasnych, odbijających światło materiałów oraz optymalne rozmieszczenie budynków ze strefami słonecznymi i zacienionymi będą przeciwdziałać zjawisku tworzenia się tzw. miejskiej wyspy ciepła.

Wszystkie lokale – zarówno domy jak i mieszkania – zostaną w standardzie wyposażone w pakiet systemu inteligentnego zarządzania domem firmy Fibaro. Rozwiązania smart home pozwolą mieszkańcom osiedla korzystać z licznych rozwiązań umożliwiających kontrolę funkcjonowania wyposażenia i pracy domowych urządzeń, a tym samym ograniczenie zużycia energii i kosztów eksploatacji.

Więcej informacji na temat osiedla Eden Włodarzewska można znaleźć na witrynie inwestycji: https://www.yareal.pl/eden-wlodarzewska