rarefilm.net

Indywidualne wczasy z Traveligo.pl

Autor tekstu: , Data publikacji:

Moda na zagraniczne wakacje trwa w najlepsze. Turyści coraz częściej szukają ofert wycieczek do najbardziej odległych zakątków świata i stawiają na organizowanie ich według indywidualnych potrzeb. Biuro podróży Traveligo.pl odpowiadając na tę tendencję, stale poszerza swoją ofertę, aby dopasować się do aktualnych trendów na rynku turystycznym.

Urlop to czas, kiedy chcemy odpocząć od codzienności, problemów i szybkiego tempa życia. Warto więc, aby był on kompleksowo zaplanowany. Dzięki temu unikniemy nieprzyjemnych niespodzianek i beztrosko spędzimy wolne dni. W tym celu powierzmy organizację wczasów profesjonalistom, dla których zadowolenie klienta stanowi priorytet. W internetowym biurze podróży Traveligo.pl indywidualne podejście oraz satysfakcja klienta, to myśl przewodnia podczas dopasowywania do jego potrzeb upragnionych wczasów.

Traveligo od lat gromadzi najlepsze oferty first minute i last minute – od tanich wakacji w Egipcie, Turcji, czy Tunezji, po wycieczki objazdowe, wyjazdy na narty, egzotyczne wyprawy oraz ekstremalną turystykę. Współpracuje też z ponad 50 biurami podróży. – Obserwujemy zmiany rynku i na bieżąco staramy się poszerzać ofertę o nowe, niszowe, ale coraz częściej poszukiwane kierunki mówią przedstawiciele firmy.

Wychodząc na przeciw potrzebom turystów, którzy lubią sami planować wakacje i nie chcą tracić czasu na szukanie noclegów, czy przelotów, obok standardowych, gotowych pakietów wyjazdowych bazujących na przelotach czarterowych, Traveligo wprowadziło samodzielne pakietowanie. W praktyce oznacza to, że klienci mają możliwość samodzielnego zaplanowania wakacji, a więc m.in. rezerwację wybranego hotelu, przelotu, czy dodatkowych usług takich jak parking przy lotnisku i wynajem samochodu. W bazie Traveligo nawet najbardziej wymagający klient znajdzie odpowiadające mu oferty, dopasowane do jego możliwości finansowych.

– To jednak nie koniec naszych obserwacji rynkowych. Zauważyliśmy wzrost zainteresowania hotelami ze SPA, która staje się szczególnie popularna wśród bardziej wymagających klientów. W związku z tym, wprowadziliśmy do nas szeroką ofertę takich kompleksów mówią w Traveligo.

O traveligo.pl

Traveligo.pl tworzy zespół zapalonych podróżników pełnych pasji, energii i niesłabnącego zapału do odkrywania coraz odleglejszych destynacji, co gwarantuje wysoką jakość usług i udany wypoczynek naszych Klientów. Nieustanne dopasowywanie się do ich potrzeb sprawia, że nasza oferta jest i będzie wzbogacana o nowe rozwiązania.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org