Kameralne apartamenty premium na przedmieściach Zakopanego

Autor tekstu: , Data publikacji:

Poszukujesz luksusowej, doskonale skomunikowanej kwatery w sąsiedztwie Zakopanego? Nie przepadasz za dużymi hotelami, wolisz kameralne warunki i bliskość natury? Chcesz spędzić kilka dni z rodziną lub gronem przyjaciół u podnóża Tatr? A może marzysz o romantycznym gniazdku na weekend we dwoje? Każde z tych pragnień zaspokoją apartamenty i domy pod wynajem w kompleksie Luxury House Zakopane.

Coraz liczniejsza jest grupa turystów, którzy, wynajmując lokal na urlop, oczekują komfortu, przestrzeni i widoku za oknem, jaki nie skłania do zaciągnięcia zasłon. Szukanie takiego miejsca w Zakopanem i okolicach nie jest prostą sprawą, jeżeli nie jesteśmy skłonni wydać 400-700 zł za dobę hotelową. Staje się to szczególnie istotne w sytuacji, gdy wyruszamy w góry z rodziną lub grupą przyjaciół.

Wynajmij dom zamiast hotelu

Świetnym wyjściem z impasu jest skorzystanie z możliwości wynajmu apartamentu lub całego domu. Kwaterę dla kilku osób w standardzie premium możemy dostać w zamian za opłatę porównywalną z kosztem wynajęcia dwuosobowego pokoju w przyzwoitym hotelu. Jeżeli nie znalazłeś tak korzystnych warunków wynajmu i odpowiadającego Twoim oczekiwaniom standardu, powinna zainteresować Cię oferta Luxury House Zakopane.

Każdy dom wchodzący w skład kompleksu posiada dwie sypialnie z podwójnymi łóżkami oraz możliwość zakwaterowania jeszcze dwóch-trzech osób w obszernym salonie. W jednym obiekcie może zamieszkać kilkuosobowa rodzina lub grupa znajomych, co znacznie obniża koszty, a jednocześnie pozwala cieszyć się wysokim standardem wyposażenia i gustownie zaprojektowana przestrzenią.

Szałas pasterski z widokiem na Giewont

Tworzące kompleks domy, zainspirowane formą tradycyjnych szałasów pasterskich, są harmonijnym połączeniem lokalnych tradycji budowlanych z nowoczesnością – zaspokoją nawet najbardziej wymagających najemców. Do konstrukcji i wykończenia użyto naturalnych, współgrających z otoczeniem materiałów, takich jak drewno i lokalny kamień. Strome, kryte dranicą dachy i wykładane naturalnym kamieniem fasady oraz starannie dobrana roślinność w ogrodzie pozwalają domom wtopić się w otaczający krajobraz.

Każdy z budynków posiada kompletnie przeszkloną południową ścianę, przez którą, jak na wielkim ekranie, możemy podziwiać wspaniałą panoramę gór, z centralnie położonym, majestatycznym Giewontem. Za taki widok do śniadania można żądać każdych pieniędzy – goście Luxury House Zakopane otrzymają go w pakiecie i bez ograniczeń.

Kompleks otoczony jest kosorem – ogrodzeniem wzorowanym na tradycyjnych płotach, które oddzielają górskie pastwiska. Mocnym, a jednocześnie subtelnym, nawiązaniem do lokalnych tradycji są zamontowane na dachach jarzma (opaski), obciążonymi górskimi głazami, jakie zabezpieczają przed porywami silnego wiatru.

Mieszkając tu nie stracimy czasu na czasochłonne poszukiwanie miejsc parkingowych w Zakopanym, które z roku na rok są coraz droższe. Każdy dom ma miejsce do zaparkowania dwóch samochodów.

Dla aktywnych i poszukiwaczy rozrywek

Starannie wybrana lokalizacja sprawia, że apartament lub dom w kompleksie Luxury House Zakopane może być doskonałą bazą wypadową turystyki górskiej, zarówno pieszej, jak i rowerowej. To także wymarzone miejsce dla amatorów sportów zimowych, którzy po szaleństwach na stokach mogą powrócić do zacisznego, ciepłego wnętrza, aby w spokoju zregenerować siły przed następnym dniem pełnym wrażeń.

Kompleks położony jest w odległości zaledwie 3 km od centrum Zakopanego. Dzięki temu stoją przed nami otworem niezliczone atrakcje najważniejszego kurortu w Polsce, takie jak spacer Krupówkami, wjazd kolejką na Kasprowy Wierch, wycieczka do Morskiego Oka czy wyprawa na Giewont – szczyt nazywany Śpiącym Rycerzem, symbol Zakopanego, który każdego dnia będziemy mogli podziwiać z apartamentu w Luxury House.

Oczywiście Zakopane oferuje też mnóstwo innych rozrywek – od klubów nocnych po papugarnię i myszogród dla najmłodszych. Wielbiciele nieco bardziej wysublimowanej rozrywki będą mogli odwiedzić Muzeum Tatrzańskie albo wybrać się na spektakl do Teatru Witkacego, czyli jednej z najsłynniejszych scen w Polsce.

Spokojne miejsce do odpoczynku i pracy

Boom na Zakopane zapoczątkowali w XIX w. artyści. Bywały tu takie sławy jak Henryk Sienkiewicz, Stefan Żeromski czy Kazimierz Przerwa-Tetmajer. To tutaj powstało wiele dzieł malarskich Stanisława Ignacego Witkiewicza. Obecnie artyści przybywają Stolicy Tatr jak przed wiekiem w poszukiwaniu natchnienia i w celu poratowania nadwątlonego zdrowia.

Apartamenty Luxury House Zakopane mogą się stać ekskluzywnymi domami pracy twórczej – dla pisarzy, malarzy i kompozytorów. To idealne miejsce nie tylko dla tych, którzy pragną wyciszenia, odosobnienia oraz komfortowych warunków do pracy.

Kompleks Luxury House Zakopane położony jest na jednym z najpiękniejszych obszarów podgórskich w Polsce. To miejsce, w którym można się zakochać i zechcieć powracać regularnie lub nawet tu zamieszkać. To marzenie można zrealizować stając się właścicielem jednego z domów w kompleksie Luxury House Zakopane.

Szczegółowe informacje dotyczące tej wyjątkowej oferty znajdują się na stronie http://lh-zakopane.pl/

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji