Luxury Chalet Villa Gorsky. Świetny adres u podnórza Tatr

Położona w zacisznym miejscu okolic Zakopanego, z dala od zgiełku czy ulicznego ruchu, to wspaniała opcja zarówno na rodzinny odpoczynek jak i niezwykłe miejsce na firmowe spotkanie.

Zaprojektowana według tradycyjnej, sztuki ciesielskiej wzbogacona o nowoczesne dodatki i tradycyjne góralskie rzeźbienia wykonane przez najlepszych podhalańskich rzeźbiarzy.

We wnętrzach domu kryje się elegancki, przestronny salon z drewnianym kominkiem. Wszystkie pokoje są komfortowo zaprojektowane i wyposażone. Do strefy wypoczynkowej należy duży taras z kompletem wypoczynkowym gdzie można podziwiać panoramę Tatr. Znajdujący się w ogrodzie szałas grillowy i przestrzeń na ognisko to doskonałe miejsca na integrację. Dodatkowo do dyspozycji gości jest sauna sucha.

Kompleksowa i profesjonalna pomoc w obsłudze wyjazdów prywatnych i służbowych, bogata oferta dodatkowych atrakcji oraz dopełniająca obsługa gastronomiczna realizowana przez zewnętrzną firmę cateringową pozwolą na zorganizowanie udanego wyjazdu.
Jest to przestrzeń, która sprzyja zarówno wypoczynkowi jak i biznesowym spotkaniom. Piękna panorama tatr, narodowy, zakopiański styl i rodzima góralska kuchnia zachwyci każdego.

Więcej informacji na https://villagorsky.pl