rarefilm.net

Microsoft Surface Pro 4. Tablet z mocą dobrego PC

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ruszyła sprzedaż najnowszego dziecka koncernu Microsoft. Czy tableto-komputer Surface Pro 4 będzie godnym rywalem zarówno iPada jak i szybkich ultrabooków?

Światowa premiera Microsoft Surface miała miejsce na początku października. Co oferuje nowe urządzenie? Przede wszystkim dwa w jednym – prawdziwy dotykowy tablet, wyposażony dodatkowo w cienką klawiaturę, która po rozłożeniu zmienia tablet w małego laptopa.
Najwyższa wersja Surface Pro 4 jest może śmiało równać się w szybkimi ultrabookami. Przekątna ekranu to 12,3 cala, jest wyposażona w procesory Intel Core i5 lub i7, technologię Pixel Sense, dzięki której tablet doskonale odpowiada na dotyk oraz rysik, rozpoznający 1024 poziomy nacisku. Najtańsza wersja z dyskiem SSD o pojemności 128 gigabajtów oraz i 4 GB pamięci RAM kosztuje 4299 złotych. Najdroższa wersja – aż 10499 złotych.

 

Obok flagowego modelu w sprzedaży pojawiły się też mniejsze i słabsze tablety Surface 3 – bardziej przypominające konfiguracją netbooki. Mają ekran o przekątnej 10,2 cala, wyposażone są w procesor Atom x7, 2 lub 4 MB RAM oraz 64 lub 128 GB SSD. Możemy je kupić już za 2599 złotych.

Oba Surface’y pracują na systemie Windows 10 Pro.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org