rarefilm.net

Nowe mieszkania w Warszawie. Inwestycje gotowe w 3 i 4 kwartale 2019

Autor tekstu: , Data publikacji:

Bliżej centrum czy na obrzeżach? Z dobrą komunikacją miejską czy blisko obwodnicy? Dla siebie czy na wynajem? Wiele osób zadaje sobie teraz takie pytania. Bo choć sprzedaż mieszkań nieco spadła w porównaniu z 2018 rokiem, to ciągle sprzedaje się ich bardzo dużo. Zobacz kilka inwestycji, które zostaną ukończone w ciągu najbliższych miesięcy.

Warszawa jest ciągle najdroższym miejscem w Polsce jeśli chodzi o średnią cenę metra kwadratowego mieszkania. Po zeszłorocznych wzrostach (14% w porównaniu do 2017), wyniosła ona prawie 10 tys. zł. To dużo, ale zainteresowanie nieruchomościami nie maleje i ciągle powstają nowe inwestycje, choć w większości nie w centrum, gdzie coraz bardziej brakuje wolnych terenów. Przedstawiamy niektóre z nich.

  • Osiedle Warszawa Aleje Jerozolimskie zostanie ukończone w najbliższych tygodniach. Na przyszłych mieszkańców czekać tu będą 3 i 4 – pokojowe mieszkania o powierzchni od 62 do 75 mkw. Inwestycja położona jest blisko centrum (kwadrans jazdy samochodem) i przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Za 3 – pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,86 mkw zapłacimy 492 000 zł, co daje 6 848 zł za mkw, co jest ceną nieco niższą od średniej na jaką wyceniane są nowe nieruchomości w stolicy Polski.

  • Marina II położone jest w zielonej okolicy Lasu Kabackiego, tuż przy południowej granicy Warszawy. Osiedle ma kameralny klimat, a zabudowa nie jest wyższa niż dwa piętra. Na mieszkańców czekają tam mieszkania o powierzchni 68 mkw, z 14-metrowym tarasem. Na terenie osiedla znajduje się teren rekreacyjny wraz z parkiem i jeziorkiem. Oczywiście, duża przestrzeń wiąże się z większą odległością od centrum. Dojazd tam zajmuje około pół godziny samochodem.

  • Marywilska Osiedle Kameralne jest zlokalizowane na Białołęce, jest jednak dobrze skomunikowane z centrum stolicy. Przystanek autobusowy znajduje się minutę drogi od osiedla, a stacja kolejowa 10 min. spacerem. W pobliżu inwestycji znajduje się CH Marywilska i Kanał Żerański. Na przyszłych mieszkańców czekają mieszkania 2, 3 i 4 – pokojowe, o powierzchni od 40 do nawet 80 mkw. Inwestycja będzie ukończona w 4 kwartale 2019 roku.

  • Willa Natolanka Apartamenty w warszawskim Wawrze zostanie ukończona do grudnia 2019 roku, a cena mieszkania zaczyna się już od 6 800 zł za mkw. Osiedle wyróżnia się wysokim standardem, willową zabudową oraz ciekawym zagospodarowaniem terenu i elementami małej architektury, ławkami i donicami. Najmniejsze apartamenty mają od 37,5 mkw i składają się z jednego dużego pokoju wraz z aneksem kuchennym.

  • Triton Country, to osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych, położone około 30 minut od centrum Warszawy. Większa odległość pozwoli na zakup większej powierzchni w niższej cenie. Za 130 metrowy dom, ze 150 mkw ogrodu i garażem zapłacimy tu jedynie 511 tys. zł, co daje 3 900 zł za mkw, to ponad 2 razy taniej niż mieszkania w stolicy. Dodatkowo na osiedlu znajduje się: basen, kort tenisowy, boisko do siatkówki i koszykówki, strzelnica golfowa oraz plac zabaw. Domy mają nawet 5 pokoi, więc są stworzone dla rodzin z dziećmi, które chcą odpocząć od miasta, ale też mieć je w bliskim sąsiedztwie.

Inwestycji szukaliśmy korzystając z obido.pl – platformy wymiany informacji między deweloperami a klientami na rynku pierwotnym w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Obido.pl umożliwia segregowanie ofert i wyszukiwanie ich pod względem kilkunastu parametrów. Korzystanie z platformy jest darmowe.  

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org