Nowe połączenie LOT do Stuttgartu

Autor tekstu: , Data publikacji:

W ubiegły czwartek Embraer LOT-u wykonał pierwszy bezpośredni rejs z Warszawy do Stuttgartu. Rejsy będą realizowane przez cały tydzień – od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie a w soboty i niedziele raz w ciągu dnia. Taki rozkład umożliwia pasażerom z Polski, Europy Centralnej i Azji wygodną podróż do jednego z najważniejszych ośrodków biznesowych w Niemczech.

Dogodny rozkład połączeń, krótkie przesiadki przez hub LOT-u w Warszawie oraz nowoczesna flota to tylko kilka z wielu atutów, dzięki którym LOT zamierza stać się jednym z głównych przewoźników latających na lotnisko w Stuttgarcie. Jest to piąte miasto miasto obsługiwane przez polskiego przewoźnika w Niemeczech, obok Frankfurtu, Monachium, Dusseldorfu i Hamburga.
Nowe połączenie do Stuttgartu skierowane jest do szerokiej grupy klientów LOT-u, zarówno tych podróżujących w celach biznesowych, jak i turystycznych.

– Stuttgart jest jednym z najważniejszych ośrodków biznesowych i naukowych w Niemczech. To tu swoje siedziby mają wielkie koncerny takie jak Bosch, Daimler Chrysler czy Schwarz-Gruppe. Z drugiej strony nowe połączenie z pewnością docenią także osoby podróżujące do Stuttgartu i okolic na wakacje, do rodziny czy znajomych – mówi Adrian Kubicki, dyrektor biura komunikacji LOT.

– Cieszymy się, że LOT rozpoczął dziś rejsy na nowej trasie ze Stuttgartu do Warszawy. W ten sposób Stuttgart zystał połączenie ważnym węzłem przesiadkowym, oferującym dalsze połączenia do dziesiątków miejsc na całym świecie, zarówno biznesowych jak i turystycznych – dodaje Walter Schoefer, Prezes Stuttgart Airport.

Rejsy między Warszawą a Stuttgartem będą wykonywane od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie. W soboty, Embraery LOT-u zabiorą pasażerów porannym rejsem z Warszawy, natomiast w niedzielę samoloty LOT-u wystartują do Stuttgartu wieczorem.

WAW – STR LO 371 08:00 – 09:50
STR – WAW LO 372 10:30 – 12:25
WAW – STR LO 373 17:05 – 18:55
STR – WAW LO 374 19:35 – 21:30

Wszystkie połączenia LOT-u do Stuttgartu są wykonywane przez nowoczesne Embraery w konfiguracji 3 klas podróży.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji