Primavera Jastrzębia Góra. Tam, gdzie odpoczywa biznes

Nadchodzący czas jest jednoznaczną zapowiedzią zbliżającego się lata. To niesamowicie wyczekiwany okres. Długie słoneczne dni z jednej strony dodają energii do działania, a z drugiej zachęcają do odpoczynku. Ten moment może być bardzo efektywnie wykorzystany podczas pobytu w klimatycznym obiekcie Primavera w Jastrzębiej Górze. Nowoczesne centrum konferencyjne, profesjonalne wyposażenie sal, bezkonkurencyjna oferta dodatkowych atrakcji to tylko część zalet. Szkolenia nad morzem przynoszą korzyści pod wieloma względami. Przekonaj się o tym osobiście.

Szkolenia w Jastrzębiej Górze. Profesjonalizm dla najlepszych

Primavera Jastrzębia Góra jest zlokalizowana niecałe 50 km od Trójmiasta. Autostrada A1 ułatwi dojazd z Warszawy. Obiekt posiada przestronny parking, na którym bez problemu zmieści się nawet autokar. Stwierdzenie, że Primavera to wyjątkowe centrum konferencyjne nad morzem, z pewnością nie jest nadużyciem. Hotel znajduje się 100 m od plaży. Posiada 15 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1 220 m2, całkowicie odnowioną salę restauracyjną oraz Centrum SPA & Wellness, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszystkie sale biznesowe są wyposażone w sprzęt multimedialny i bezprzewodowy internet. Obsługa gwarantuje możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni w zależności od wymagań uczestników. Jest to idealne miejsce na organizację zarówno wystawnego bankietu, jak i kameralnego szkolenia połączonego z relaksującym odpoczynkiem. Ponadto, warto zwrócić uwagę na zaplecze kulinarne, które pozwala na zorganizowanie relaksujących przerw kawowych, uroczystych kolacji oraz wystawnych przyjęć. Obsługa jest otwarta na propozycje dotyczące menu. Harmonia w każdej dziedzinie jest gwarancją udanego pobytu biznesowego. Pozwól działać profesjonalistom i zrelaksuj się.

Moc synergii, wiele działań w jednym miejscu

Integracja dla firm jest kluczowym elementem na drodze do sukcesu w każdej branży. Dlatego miejsca na eventy firmowe powinny być wybierane bardzo starannie. Wypoczynek jest integralną częścią życia, która często wpływa na to, jak postrzegamy sytuację. Dzięki niemu mamy siłę do pracy i energię do podejmowania nowych wyzwań. Dobrze przygotowane sale konferencyjne nad morzem to oczywiście podstawa. Jednak żaden umysł nie jest w stanie pracować na wysokich obrotach przez całą dobę.

W obiekcie spotkamy się z filozofią Primalife, która przeplata się w wielu miejscach. Bufety śniadaniowe oraz lunchowe są opatrzone informacjami na temat właściwości odżywczych poszczególnych produktów. Dania są tak skomponowane, że każdy znajdzie coś dla siebie – opcja dla wegetarian, wegan oraz dania dla dzieci. Wg filozofii Primalife powinniśmy dbać o wszystkie obszary czyli o naszą dietę, stosować zróżnicowaną aktywność fizyczną oraz dbać o ciało i umysł.

Pobyt w Primavera można wzbogacić o całkowicie spersonalizowany pakiet wypoczynkowy. Miłośnicy aktywnego odpoczynku z przyjemnością skorzystają z Parku Wodnego i Kortu Tenisowego. Kręgielnia w obiekcie to rewelacyjne rozwiązanie, jeśli zależy nam integracji oraz rozluźnieniu atmosfery po męczącym spotkaniu biznesowym. Z napięciem psychicznym i fizycznym z pewnością poradzą sobie specjaliści wykonujący zabiegi w Centrum SPA. Osoby, które nadal będą spragnione atrakcji, docenią Night Club. Nic tak nie wpływa na produkcję endorfin jak nauka tańca przy latynoskich rytmach.

Primavera Jastrzębia Góra to klimatyczne miejsce, które przyspieszy realizację celów biznesowych oraz pozwoli na złapanie dystansu. Harmonia otwiera wiele drzwi. Nie wierzysz? Skorzystaj z wyjątkowych sal konferencyjnych i poczuj nadmorską moc.

Więcej informacji na https://biznes.primaveraspa.pl/