Relaks na lotnisku z LOT & Yonelle

Autor tekstu: , Data publikacji:

Polskie Linie Lotnicze LOT i marka kosmetyczna Yonelle kontynuują wspólny projekt. W salonie LOT Business Lounge Polonez na lotnisku Chopina w Warszawie działa strefa Premium Beauty.

 

Dedykowane menu zabiegowe dopasowano do specyfiki miejsca i oczekiwań podróżujących. Pasażerowie oczekujący na samolot mogą skorzystać z sześciu specjalnie opracowanych ekspresowych zabiegów kosmetycznych: Cavipeeling, Ekspresowy Zabieg Piękności, SOS dla Pleców, Luksusowa Odnowa Biologiczna Dłoni, Refleksologiczny Masaż Stóp, SOS Wokół Oczu. Do zabiegów wykorzystywane są kosmetyki marki Yonelle.

Od listopada 2016 do października 2017 z zabiegów skorzystało prawie 3 tysiące osób. Największą popularnością cieszy się Ekspresowy Zabieg Piękności, SOS dla Pleców oraz Refleksologiczny Masaż Stóp.

– Usługi kosmetyczne oferowane są jedynie w najbardziej prestiżowych salonach Executive Lounge na świecie. Jesteśmy dumni, że wraz z ofertą Yonelle Salon LOT Business Lounge Polonez jest w gronie najlepszych – mówi Anna Kowalczyk, odpowiedzialna za projekt ze strony PLL LOT.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji