Transavia połączyła Katowice z Amsterdamem

Autor tekstu: , Data publikacji:

Transavia, tani przewoźnik należący do Grupy Air France KLM, rozpoczęła bezpośrednie rejsy pomiędzy Katowicami a Amsterdamem. Połączenie obsługiwane będzie trzy razy w tygodniu, w każdy wtorek, czwartek i niedzielę. Pierwszy rejs na nowej trasie odbył się 9 maja br.

– Cieszymy się, że możemy zaoferować trzy rejsy tygodniowo pomiędzy Katowicami a Amsterdamem. To dla nas zaszczyt móc gościć na pokładach naszych samolotów polskich pasażerów i oferować im atrakcyjne ceny. Jesteśmy przekonani, że nowa trasa będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem – powiedziała Anita Sunter, rzecznik prasowy Transavii.

– O połączenie do stolicy Holandii zabiegaliśmy od dłuższego czasu. Cieszymy się, że Transavia przekonała się do naszych argumentów i uruchomiła trasę do Amsterdamu. Mamy nadzieję, że to początek naszej udanej i owocnej współpracy z tym nowym na naszym lotnisku przewoźnikiem – dodał Artur Tomasik, Prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, zarządzającego Katowice Airport.

Bilety na połączenie z Katowic do Amsterdamu dostępne są w cenie od 79 zł i można je zarezerwować poprzez strony internetowe www.transavia.com lub nowekierunki.katowice-airport.com oraz w biurze obsługi klienta pod nr tel. +352 27002728 lub przez agentów sprzedaży.

Amsterdam to atrakcyjny kierunek turystyczny. Od światowej sławy sieci kanałów, najwyższej klasy muzeów, galerii i sklepów poprzez ekscytujące bary, restauracje i kluby, to idealne miejsce na minibreak.

Transavia jest częścią grupy Air France/KLM. W ruchu rozkładowym i czarterowym swoje usługi świadczy już od 50 lat. Aktualnie oferuje ponad 110 tras w Europie i do Afryki Północnej. Transavia przewozi rocznie około 11 milionów pasażerów. Przewoźnik operuje z siedmiu baz w Europie. W Holandii są to: Amsterdam, Rotterdam/Haga i Eindhoven, we Francji: Paryż, Nantes i Lyon, a w Niemczech: Monachium.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji