rarefilm.net

Transavia poleci z Chopina na paryskie Orly

Autor tekstu: , Data publikacji:

W piątek na warszawskim lotnisku Chopina wylądował pierwszy samolot z Paryża – Orly francuskiego niskokosztowego przewoźnika Transavia. Do stolicy Francji będziemy latać trzy razy w tygodniu do października. Najtańszy bilet w dwie strony ma kosztować 80 euro.

Samoloty należącej do Air France firmy będą latać na tej linii początkowo trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki. Start z lotniska Orly 6.20, przylot na Okęcie 8.45, wylot z Okęcia 9.30, przylot do Paryża – 11.55. Rejsy będą obsługiwane Boeingami 737-800.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z otwarcia nowego połączenia z Warszawy do Paryża-Orly, które będzie dostępne 3 razy w tygodniu. Cieszymy się, że naszą ofertę będziemy mogli przedstawić także pasażerom z Polski. Z przyjemnością będziemy ich gościć na pokładzie naszych samolotów i oferować atrakcyjne ceny przelotów. Bardzo wierzymy w potencjał tego kierunku i chcielibyśmy go rozwijać w przyszłości – podsumował Hervé Kozar, dyrektor handlowy linii Transavia.

– Pojawienie się zupełnie nowego przewoźnika, który po raz pierwszy rozpoczyna operowanie na Lotnisku Chopina jest dla nas dużym i ważnym wydarzeniem. Zwłaszcza, że ten nowy przewoźnik uruchamia bezpośrednie połączenie na lotnisko Paryż-Orly, którego dotychczas nie mieliśmy w siatce połączeń Lotniska Chopina – komentował Radosław Gos, dyrektor Biura Handlowego Lotniska Chopina.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org