Tytuły Hotele Przyjazne Rodzinie w Polsce rozdane

Autor tekstu: , Data publikacji:

Już po raz siódmy organizatorzy kampanii oraz konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie wręczyli prestiżowe wyróżnienia obiektom noclegowym, w których rodziny z dziećmi oraz przyszłe matki mogą czuć się komfortowo, spokojnie i bezpiecznie. Aż 73 hotele z całej Polski otrzymały odpowiednie certyfikaty. Uroczysta gala kończąca VII edycję prestiżowego konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie odbyła się 26 września w Warszawie.

– Jest nam niezwykle miło, że w tegorocznej gali udział wzięło aż tylu znakomitych gości. Świadczy to bowiem o coraz większym prestiżu przyznawanych przez nas nagród, a także o coraz większym zainteresowaniu hotelarzy potrzebami ich najmłodszych gości. Z roku na rok rośnie liczba obiektów noclegowych, które starają się uzyskać certyfikat HPR, a co za tym idzie, które podnoszą swoje standardy tak, aby odpowiadały one potrzebom ich najmłodszych gości – mówiła Violetta Hamerska, organizatorka przedsięwzięcia i przewodnicząca Kapituły Hotel Przyjazny Rodzinie.

W tegorocznej edycji konkursu wręczono 73 certyfikaty dla obiektów spełniających określone przez organizatorów kryteria. A były to: utrzymanie standardów bezpieczeństwa w wyposażeniu hoteli, obsługa i rozumienie potrzeb małych gości w hotelu, programy animacyjne dla dzieci w różnym wieku oraz promocja zdrowego menu dla dzieci. Podkreślić należy, że aż 38 spośród nagrodzonych obiektów otrzymało certyfikat z 5 słoneczkami, a więc podczas audytów obiekty te uzyskały od członków kapituły ocenę między 93 a 100%.

Wśród najwyżej ocenionych obiektów znalazły się: hotel Kiston w Kistowie, hotel Rezydencja Nosalowy Dwór w Zakopanem, hotel Aurora SPA& Wellness w Międzyzdrojach, hotel Wellness & SPA Dębowe Wzgórze w Pokrzywnej, hotel Haffner w Sopocie, hotel Cottonina  Villa & Mineral SPA Resort w Świeradowie-Zdroju, hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka w Ustce, Kompleks Wypoczynkowy „Arena Słońca” w Łebie, Pensjonat Burkaty w Białce Tatrzańskiej oraz Pensjonat Reymontówka w Kościelisku i ośrodek wypoczynkowy Columbus w Rowach .

Kolejna, ósma edycja plebiscytu ruszy w październiku 2015 roku.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org