rarefilm.net

Vienna House Mokotów Warsaw. Hotel z pomysłem

, Data publikacji:

Biznesowo-lifestyle’owy hotel Vienna House Mokotow Warsaw to miejsce, gdzie biznes traci swój formalny charakter, a industrialny wystrój łączy się z nowoczesnym i ekologicznym podejściem do gościnności. Hotel działa tylko kilka miesięcy, w kwietniu hucznie obchodził swoje otwarcie, a do dziś odwiedziło go już wielu znanych ludzi świata kultury i biznesu.

Vienna House Mokotow Warsaw jest nietypowym hotelem biznesowym. Łączy udogodnienia dla turystów biznesowych, takie jak szybkie zameldowanie online czy wczesne śniadanie na wynos, z domową atmosferą i oryginalnymi wnętrzami. Jest zlokalizowany niedaleko międzynarodowego Lotniska Chopina w sercu biznesowej dzielnicy Służewiec.

Hotel działa zaledwie do końca lutego 2019 r. Jego swobodny i niezobowiązujący klimat oraz wysublimowany design został doceniony już przez wielu celebrytów, którzy w nim gościli: Paulinę Smaszcz-Kurzejewską, Łukasza Jemioła, Beatę Tadlę, Piotra Ligienzę, Annę Oberc, Michała Baryzę, Ralpha Kamińskiego, Andrzeja Pągowskiego. Galę otwarcia, która odbyła się 11 kwietnia, poprowadziła Monika Morozowska, a diwa Izabela Kopeć zaprezentowała fragment swojego autorskiego projektu House Opera Diva.

– Vienna House Mokotow Warsaw to miejsce, gdzie śpieszący się podróżujący mogą naładować akumulatory z dalaod tętniącego życiem centrum miastai odpocząć w wyrafinowanych wnętrzach pełnych designerskich perełek.” – podkreśla Marta Karteczka, dyrektor generalna hotelu. – Lobby jest jak tętniący życiem salon, restauracja Greenhouse – jak szklarnia, a zaciszny taras – jak włoska piazza. Można się tu poczuć jak w domu – dodaje.

Hotel oferuje 164 pokoje z wysokimi oknami od podłogi do sufitu i otwarte lobby łączące strefę recepcyjno-barową, konferencyjną oraz restaurację, której specjalnością są steki z wołowiny od lokalnego farmera. W hotelu znajduje się również strefa fitness z widokiem na Warszawę oraz podziemny parking.

W Vienna House Mokotow Warsaw wszystko zostało przemyślane i zaprojektowane z myślą o komforcie gości. Siedmiokondygnacyjny budynek nawiązuje do historii przemysłowej dzielnicy Służewiec. Betonowe i stalowe elementy tworzą industrialny wystrój i współgrają z ocieplającą wnętrza bujną zielenią, dużymi oknami od podłogi do sufitu oraz naturalnymi materiałami wykończeniowymi. Nie brakuje unikatowych perełek designu, takich jak lampy z kolekcji Gras czy wiszące żyrandole DCW editions In The Tube Solar 6.

Lobby jest miejscem tworzącym społeczne życie hotelu. Znajdują się tu dwa stoły do samodzielnego zameldowania i pracy, jedenaście kameralnych miejsc spotkań ze stolikiem kawowym i fotelami oraz bar połączony z recepcją. Mobilny concierge czy zameldowanie online to przykłady zastosowania nowoczesnych technologii w hotelu.

Restauracja Greenhouse jest „zielona” nie tylko z nazwy. Menu bazuje na świeżych produktach od lokalnych producentów – zarówno jeżeli chodzi o roślinne, jak i mięsne specjały. Specjalnością są steki grillowane w 800 stopniach z lokalnej wołowiny, która leżakuje w specjalnej lodówce. Na szybki lunch biznesowy restauracja serwuje modne bowle bazujące na zbożach i świeżych warzywach.

Śniadania to znak rozpoznawczy Vienna House. Są inspirowane wizytami na rynku, gdzie kupuje się sezonowe produkty i lokalne specjały. O poranku goście mogą skosztować domowych marynowanych warzyw i dżemów, kiszonek, regionalnego pieczywa oraz aromatycznej kawy z ekspresu.

Strefa konferencyjna o powierzchni ponad 180 metrów kwadratowych składa się z czterech sal spotkań z dostępem do światła dziennego. Trzy z nich można dowolnie łączyć, czwarta stanowi kameralny boardroom. Przerwy kawowe bazujące na zdrowych i świeżych produktach podawane są w lobby, dzięki czemu staje się ono prawdziwym sercem hotelu.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org