Villa Glamour. Luksusowe apartamenty w nadmorskim kurorcie elit…

Jurata - przedwojenny kurort o uzdrowiskowym mikroklimacie i wyjątkowej lokalizacji. Szerokie plaże, sosnowe lasy, promenada łącząca Bałtyk z Zatoką Pucką - wszystko to sprawia, że miejscowość ma niezwykły urok i staje się punktem idealnym do zamieszkania...

Niewiele nadmorskich miejscowości daje nam możliwość wypoczynku w ciszy i oderwaniasię od zgiełku codzienności. Większość kurortów pęka w szwach – szczególnie w sezonieurlopowym, przez co ciężko docenić ich klimat. Wyjątkiem jest Jurata – położona na środkuPółwyspu Helskiego oaza spokoju. Ukojenie znajdą tu wszyscy, którzy potrzebujązregenerować siły w pięknych okolicznościach przyrody – co więcej – nie musi to być jedynie wakacyjny epizod.

Jurata to idealne miejsce do zamieszkania, co dostrzegają zarówno deweloperzy jak i osoby poszukujące swojego wymarzonego miejsca do życia. Dobrym przykładem jest Tantra Invest – firma działająca od 1988 roku, której najnowsza inwestycja – Villa Glamour powstaje właśnie w Juracie.

Tantra Invest Sp. z o.o. Sp. Kom. to firma z wieloletnim doświadczeniem, która prowadzi swoją działalność w obszarze ekskluzywnych inwestycji apartamentowych, hotelowych oraz biurowych.

Tak jak wszystkie projekty, tak i Villa Glamour to inwestycja deweloperska w wersji premium dla wybranych, nietuzinkowych oraz wymagających osób. Idealna propozycja dlatych, którzy poszukują wyjątkowego miejsca do zamieszkania lub pod wynajem dla turystów.Villa Glamour to kameralny budynek o trzech kondygnacjach, znajdujący się w centrummiejscowości – zaledwie kilka kroków od morza, w otoczeniu zieleni, blisko pięknejpromenady, w zaciszu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Nieopodal znajduje się też symbol miasta – pomnik legendarnej bogini morskiej Juraty.

Projekt Villi to jeden lokal usługowy oraz 8 luksusowych apartamentów, które idealnie sprawdzą się jako miejsce do zamieszkania, jak i na wynajem dla wymagających turystów.Nowoczesna architektura, stonowana kolorystyka, widoczny styl glamour – wszystkie elementy świetnie komponują się z otoczeniem, przykuwają wzrok i nie pozwalają przejść obok obiektu obojętnie.Każda składowa inwestycji – od architektury po lokalizację, zostały przemyślane w najmniejszym detalu, tak aby zaoferować mieszkańcom jak najwięcej korzyści.

Atuty Villi Glamour, oprócz wyjątkowych walorów estetycznych samego budynku to również funkcjonalność wynikająca m.in. z rozbudowanej infrastruktury. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz sprawnie działająca komunikacja. Mieszkańcy mogą skorzystać ze stacji kolejowej Jurata, która stanowi świetną bazę wypadową do Trójmiasta lub Helu.Zaletą lokalizacji jest także bezpośredni dostęp do deptaka – ulicy Międzymorze.  idealne miejsce na spacer, a pobliski szlak rowerowy umożliwia wycieczki dwuśladem.

Estetyka miasta – zarówno ta, którą ukształtowała sama natura jak i elementy dodane przez architektów, sprawiają, że osoby zamieszkujące Juratę przeżywają całoroczny urlop w wymarzonym otoczeniu. Każdy kto miał okazję odwiedzić to miejsce, z pewnością rozumie o czym mowa. Po męczącym dniu pracy okolica daje mnóstwo możliwości wypoczynku w scenerii wyglądającej jak gdyby była wyjęta wprost z wakacyjnych pocztówek. Nie bez powodu w okresie przedwojennym Jurata była kurortem dla elit, a obecnie w pobliżu znajduje się letnia rezydencja Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Oferta Tantra Invest to produkt w wersji premium. Klienci mają do wyboru osiem, metrażowo zróżnicowanych apartamentów z bezpośrednim dostępem do tarasu. Przemieszczanie się między kondygnacjami ułatwia cichobieżna winda, a na zewnątrz znajdują się miejsca parkingowe.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych właścicieli, inwestor ułatwia wybór odpowiedniego apartamentu dzieląc ofertę na 2 warianty: lokal mieszkalny w wersji prywatnej i lokal mieszkalny w wersji biznesowej.

Na życzenie klientów w przypadku drugiego wariantu przygotowywana jest również propozycja z przewidywaną opcją przychodów. Przewidywany termin zakończenia inwestycji w stanie deweloperskim to maj 2020 r. Inwestor oferuje również możliwość pośrednictwa w wynajmie zarówno długo, jak i krótkoterminowym, a także służy pomocą w aranżacji mieszkań.

Villa Glamour to wyróżniający się na tle innych projekt, dedykowany osobom poszukującym w życiu odrobiny luksusu. To gwarancja najwyższego komfortu oraz prestiżu.

Więcej informacji: https://villa-glamour.pl

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org