Zaplanuj podróż biznesową z eSky

Spotkanie międzynarodowego zespołu w Nowym Jorku, konferencja w Madrycie, czy wyjazd do centrali w Monachium? Podróże biznesowe to codzienność polskich menedżerów, lecz niekiedy także prawdziwe wyzwanie logistyczne. Jak zaplanować wyjazd służbowy tak, by efektywnie wykorzystać czas podróży na pracę, a przy tym zminimalizować wysiłek i zmęczenie oraz ograniczyć firmowe koszty? Serwis turystyczny eSky.pl - który na co dzień ułatwia kompleksowe planowanie podróży prywatnych i biznesowych – podpowiada na co zwrócić uwagę planując delegację.

Planując wyjazd służbowy – zarówno ten zagraniczny, jak krajowy – przede wszystkim bierze się pod uwagę czas podróży oraz związane z nią koszty. Wśród najchętniej wybieranych środków transportu są samoloty, które nawet na lokalnych trasach pozwalają zaoszczędzić wiele cennych minut. Godziny wylotów, połączenia bezpośrednie, odległość lotniska od miejsca docelowego, a także usługi dodatkowe na pokładzie samolotów oraz w portach lotniczych to zmienne, które warto wziąć pod uwagę organizując delegację.

Po pierwsze: wiarygodny przewoźnik

Wybór odpowiedniego przewoźnika to gwarancja niezawodności, punktualności, wysokiego standardu obsługi, a także – co równie ważne – komfortu podróży. Z danych serwisu eSky.pl wynika, że do najchętniej wybieranych przez pasażerów biznesowych linii lotniczych należą: Lufthansa, Polskie Linie Lotnicze LOT oraz AIR FRANCE. Regularni przewoźnicy gwarantują pasażerom więcej świadczeń i możliwości zmiany planów w sytuacji kryzysowej, a jednocześnie są wiarygodnymi partnerami biznesowymi, dbającym o wysoką jakość polityki customer service.

W ofercie eSky.pl klienci biznesowi mają możliwość skorzystania także z usług przewoźników premium, którzy oferują najwyższy standard podróży. Wśród linii lotniczych, które zostały wyróżnione 5 gwiazdkami w najbardziej prestiżowym rankingu linii lotniczych przeprowadzonym przez SKYTRAX są między innymi Qatar Airways, Singapore Airlines, Cathay Pacific Airways, Asiana Airlines, Hainan Airlines, ANA All Nippon Airways, Garuda Indonesia, EVA Air oraz Etihad Airways.

Po drugie: komfort i usługi dla biznesu nie tylko na pokładzie

Oferowana przez większość przewoźników rejsowych klasa biznes (Business Class) jest najczęściej wybieraną opcją rezerwacji biletów. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na elastyczność w zmianie terminów lotu, co jest szczególnie ważne w sytuacji, gdy zaplanowane spotkanie zostało przełożone lub odwołane. Ponadto, podróżujący klasą biznesową może przewieźć większy bagaż lub dodatkowe sztuki bagażu. To także istotne choćby w sytuacji, gdy planowany wyjazd wiąże się z koniecznością zabrania portfolio produktów czy własnego sprzętu.

W ramach biletu klasy biznes, linie lotnicze oferują przestronne miejsca lub wręcz odrębne kabiny pasażerskie, regulowane i w pełni rozkładane fotele (lub tzw. flat beds), dedykowany serwis w wielu językach oraz przydatne usługi – na przykład darmowe i szybkie łącze wi-fi na pokładzie samolotu. Dodatkowo, w klasie biznes serwowane jest zróżnicowane menu, które zadowoli wymagających podróżnych, a oferowane w czasie lotu pakiety rozrywkowe sprawią, że długi lot będzie sprzyjał nie tylko efektywnej pracy, ale równie potrzebnej regeneracji.

Także na lotniskach pasażerowie klasy biznesowej mają zapewnione komfortowe warunki. Specjalne loże czy dedykowane strefy zapewniają nie tylko ciszę i kameralne grono podróżujących, ale także oddzielne bary i kawiarnie oraz prysznice pozwalające odświeżyć się po podróży. Na wybranych lotniskach dostępne są również sale konferencyjne z pełnym zapleczem technicznym. Bywa to doskonałym rozwiązaniem dla osób, które w swej podróży muszą w krótkim czasie uwzględnić kilka lokalizacji a by spotkać się z współpracownikami czy kontrahentami nie muszą udawać się do siedziby firmy.

Po trzecie: eSky.pl – zaufany partner w podróży biznesowej

By wygodnie zaplanować podróż biznesową obejmującą zarówno zakup biletu, rezerwację pokoju hotelowego, jak i zapewnienie transferu pomiędzy lotniskiem a miejscem docelowym warto skorzystać z pomocy dedykowanego zespołu eSky Business Travel Management.

Współpraca z eSky.pl umożliwia nie tylko szybki i wygodny zakup biletów lotniczych 817 linii lotniczych – regularnych, charterowych oraz tanich – ale także rezerwację noclegu w blisko 992 tysiącach hoteli i apartamentów na całym świecie. Każdy klient biznesowy może liczyć na bieżące wsparcie swojego Opiekuna, który zapewni kompleksową obsługę wyjazdu służbowego. Dodatkowo, zespół eSky.pl przygotowuje analizy wydatków, raporty wygenerowanych oszczędności oraz sugeruje procesy umożliwiające optymalizację kosztów. Dzięki eSky.pl użytkownicy mogą także w łatwy sposób zapewnić sobie niezbędne transfery, wynająć samochód, wykupić ubezpieczenie podróżne a nawet załatwić większość formalności wizowych wymaganych w wybranych krajach.

Współpraca z Business Travel Management eSky.pl to:

  • Minimum formalności – jeden numer kontaktowy, szkolenie dla osób zajmujących się organizacją podróży
  • Optymalizacja czasu – szybki zakup biletów i innych usług, sprawna i fachowa obsługa, nowoczesne narzędzie online
  • Travel Management – dedykowany opiekun, doradztwo, kompleksowa obsługa wyjazdu służbowego
  • Oszczędność pieniędzy – optymalizacja kosztów i budżetów, raporty i analizy, wprowadzenie i przestrzeganie zasad podróżowania

Więcej informacji na https://businesstravel.esky.com/pl/

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org