Zatyczki do uszu HASPRO FLY. Twój niezastąpiony parter podróży

Praca w ciągłej podróży dla niektórych wydaje się być marzeniem, jednak czy faktycznie jest to opcja bez wad? Nie da się ukryć, loty samolotami, mimo iż są niezwykle praktyczne, mogą przysporzyć też nieprzyjemności. Ból uszu związany ze zmianami ciśnienia, uczucie tzw. zatkanych uszu, rozkojarzenie, brak możliwości skupienia się, zmęczenie… Wszystkie te niedogodności, mogą w efekcie negatywnie wpływać na samopoczucie, a także efektywność pracy.

Ból uszu podczas lotu samolotem

Niewątpliwie, jest to bardzo powszechny problem. Ból uszu podczas lotu to pochodna zmian ciśnienia, które występuje szczególnie przy startowaniu i lądowaniu samolotu. Niekiedy dołącza do niego uczucie zatkanych uszu, czy ból głowy. Na szczęście mamy rozwiązanie na ten uporczywy problem. Podczas podróży samolotem, warto zaopatrzyć się w zatyczki do uszu przystosowane do latania, takie jak Haspro Fly. Co powoduje, że można je nazwać najlepszymi zatyczkami do podróży? Przede wszystkim to, jak oraz z czego są wykonane.

Stopery Haspro Fly produkowane są z niezwykle miękkiego, hipoalergicznego silikonu, który pod wpływem temperatury ludzkiego ciała dostosowuje się do kształtu kanału słuchowego. Dzięki temu możesz spędzić cały lot z pełnym uczuciem komfortu, bez potrzeby wyjmowania ochronników. W przeciwieństwie do jednorazowych piankowych zatyczek, Haspro Fly nie uczulą, nie sprawią dyskomfortu oraz ucisku na kanał słuchowy. Dodatkowo, posiadają filtr, który oprócz tłumienia uciążliwych dźwięków otoczenia, zapewnia redukcję ciśnienia w uszach, a w efekcie eliminację uczucia zatkanych uszu oraz bólu. Pozwala Ci to na pełne wyciszenie, dzięki któremu będziesz mógł w spokoju odpoczywać, pracować, czy spać. Z Haspro Fly poznasz co znaczy przyjemny lot, bez niedogodności.

Filtr zastosowany w zatyczkach, oprócz tłumienia, zapewnia wentylację kanału słuchowego, dzięki czemu ucho nie będzie się pocić. Stopery Haspro Fly są także niezwykle dyskretne, ich zakończenie wykonane jest z półprzezroczystego silikonu, dzięki czemu nie rzucają się w oczy. Przez swój niewielki rozmiar nie wystają z ucha, dając Ci pełne uczucie swobody.

Spokojna podróż z Haspro Fly

Kto by pomyślał, że taka niewielka rzecz może w tak znaczący sposób umilić i ułatwić Ci podróżowanie. Stosowanie zatyczek do uszu w czasie lotu to nie tylko dbanie o komfort, to także troska o swoje zdrowie. Regularne narażanie uszu na obciążenie, jakim jest lot samolotem, w przyszłości może skutkować uszkodzeniami słuchu oraz jego stopniową utratą. Dodatkowo czas spędzany w podróży jest warty zagospodarowania – możesz wtedy pracować, relaksować się, czy spać. Wiedząc, że nie jest to możliwe przy złym samopoczuciu, dedykujemy Ci nasz produkt, stworzony z myślą o osobach często podróżujących.

Zacznij korzystać z lotu w pełni, zostań użytkownikiem Haspro Fly!

Sprawdź: https://haspro.pl/kategorie/zatyczki-do-samolotu-i-na-podroz/