AVG Ultimate, czyli coś więcej niż antywirus

Autor tekstu: , Data publikacji:

Święta to okres, gdy decydujemy się na wymianę i zakup nowego sprzętu elektronicznego - smartfonów, laptopów, komputerów stacjonarnych. Warto zadbać od początku o ich bezpieczeństwo oraz płynne i bezproblemowe działanie.

Zastanawiasz się jaki jest najlepszy antywirus dla użytkownika domowego? Chcesz kupić dobry program antywirusowy i zapewnić sobie skuteczną ochronę przed zagrożeniami w sieci? Polecamy AVG Ultimate! To coś więcej niż zwykły antywirus.

Dlaczego AVG Ultimate można określić mianem najskuteczniejszego programu antywirusowego?

Zaawansowana ochrona antywirusowa

Zapewnia najlepszą ochronę antywirusową dzięki czułemu skanerowi, który nie generuje częstych, fałszywych alarmów. Dzięki temu można spokojnie pracować, a zainstalowane aplikacje nie są blokowane.

Jedna licencja – BRAK LIMITU STANOWISK

To idealne rozwiązanie dla użytkowników domowych, którzy potrzebują bardzo dobrego antywirusa na wszystkie komputery, smartfony i tablety w rodzinie. Już nie trzeba kupować osobnych licencji dla każdego – u wszystkich wystarczy zainstalować AVG Ultimate. To tani program antywirusowy z dowolną liczbą licencji!

Antywirus na wszystkie rodzaje urządzeń

Oferuje ochronę 4 w 1, zapewniając bezpieczeństwo nie tylko komputerom czy laptopom, ale również smartfonom działającym na Androidzie oraz produktom Apple. Polecane programy antywirusowe nie zawsze mają takie wersje. Z AVG Ultimate nie musisz się denerwować, że twój tablet lub iPhone złapie infekcję.

Dodatkowo przyspieszenie pracy komputera, smartfona i tabletu

AVG Ultimate zapewnia przyspieszenie komputera, dzięki specjalnemu skanerowi, który wyszukuje zbędne pliki i usuwa je. Nie martw się, gdy po instalacji lub aktualizowaniu programów na dysku zostanie ci mnóstwo śmieci. AVG Ultimate to skuteczny antywirus, który posprząta je za ciebie

Banalnie prosty w obsłudze interfejs

Nie wymaga zaawansowanej wiedzy i umiejętności technicznej. Maksymalnie uproszczony panel sterowania zapewni łatwą i intuicyjną obsługę. Możesz samodzielnie zadecydować o poziomie ochrony, a także włączać i wyłączać niektóre funkcje.

Ponad 70 unikalnych narzędzi w ramach jednej licencji!

Posiada ponad 70 narzędzi, których celem jest optymalizacja pracy komputera i zapewnienie mu bezpieczeństwa. Znajdziesz wśród nich takie perełki jak AVG PC TuneUp przyspieszający komputer oraz Anti-Theft zabezpieczający dane na smartfonie w razie kradzieży.

Odbierz 25% kupon rabatowy na Święta!

Planujesz na Święta zakup komputera, tabletu, smartfonu?

Odbierz kupon 25% – kliknij tutaj, zamów AVG Ultimate i w polu kuponu wpisz ult_25_swieta

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji