rarefilm.net

Emirates z nagrodą za najlepszy system rozrywki pokładowej

Autor tekstu: , Data publikacji:

Linie lotnicze Emirates otrzymały nagrodę za najlepszy system rozrywki pokładowej w plebiscycie APEX Passenger Choice Awards 2017. Nagroda została wręczona w ubiegłym tygodniu podczas ceremonii w Long Beach w Kalifornii.

Emirates już 25 lat temu zainstalowały system rozrywki pokładowej ICE w fotelach w każdej klasie. Obecnie oferuje on ponad 2 500 kanałów z rozrywką, w tym najnowsze filmy z całego świata w przeszło 30 językach (w tym także polskie, np. Powidoki), liczne kompilacje uznanych seriali telewizyjnych, kolekcję muzyki i ponad 100 gier, w tym także multplayer, umożliwiających wspólna grę ze współprasażerami.

Emirates zainwestowały też w pokładowe usługi telekomunikacyjne i Live TV – obecnie telewizję na żywo można obejrzeć w 138 samolotach, w tym 18 Airbusach A380 i Boeingach 777. Ponadto w 90% samolotów znajduje się sieć bezprzewodowa. We wszystkich klasach nasi pasażerowie mają dostęp do bezprzewodowego Internetu w ramach bezpłatnego pakietu 20 MB danych. Każdego miesiąca z pokładowego Wi-Fi korzysta ponad 800 tys. osób.

W ramach niedawno rozszerzonej oferty pokładowego Internetu bezprzewodowego członkowie programu lojalnościowego Emirates Skywards mogą liczyć na dodatkowe korzyści w zależności od poziomu członkostwa i klasy rezerwacyjnej. Firma SITAONAIR, która świadczy usługi telekomunikacyjne na pokładzie samolotów Emirates, została nagrodzona w plebiscycie APEX w kategorii Best Personalization Innovation.

 

 

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org