Lufthansa lata z Monachium do Teheranu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Lufthansa wznowiła połączenia z Monachium do Teheranu. Rejs LH602 jest wykonywany trzy razy w tygodniu o 22:10. Maszyna ląduje w Teheranie o 5:20 rano. Airbus 330-300 oferuje pasażerom Lufthansy najnowsze wyposażenie kabiny łącznie z 21 fotelami Klasy Ekonomicznej Premium.

Dzięki nowemu połączeniu Lufthansa Group rozszerzyła swoją codzienną ofertę z Frankfurtu, wykonywaną przez boeinga 747-400.
Dodatkowo Austrian Airlines lata do Teheranu do dwóch razy w tygodniu z Wiednia airbusem 320.
– W związku ze zwiększeniem kontaktów biznesowych spodziewamy się w przyszłości znacznie większego zapotrzebowania na połączenia. Iran cieszy się także coraz większym zainteresowaniem turystów – powiedział Thomas Winkelmann, dyrektor generalny Lufthansy Portu Lotniczego w Monachium. Połączenie pomiędzy Monachium i Teheranem było już oferowane od wiosny 2004 do lata 2006.

Stolica Iranu jest usytuowana na wysokości blisko 1100 metrów n.p.m. i cieszy się bogatą ofertą turystyczną, w tym trzema kurortami narciarskimi. Metropolia liczy ponad 10 milionów mieszkańców. Połowa przemysłu Iranu jest zlokalizowana w Teheranie, w szczególności naftowy i gazowy. Pozostałe gałęzie tego sektora to tekstylia, rolnictwo i materiały budowlane.
Bilet w obie strony można zarezerwować już od 429 euro.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji