Pracujesz w podróży? Postaw na laptopa zaprojektowanego dla profesjonalistów

Praca zdalna, poza domem, w podróży, w terenie, podczas delegacji czy na konferencji jest dzisiaj standardem i wymaga niezawodnego sprzętu, który sprawdzi się w każdych warunkach. Jaki powinien być zatem idealny laptop do pracy w podróży? Lekki, a zarazem wytrzymały, funkcjonalny, mobilny, z baterią pozwalającą na pracę przez cały dzień, dający jednocześnie najwyższy komfort pracy i bezpieczeństwo danych. Lenovo udowadnia, że da się połączyć te wszystkie elementy i stworzyć laptopa zaprojektowanego z myślą o biznesie w podróży. Poznaj Lenovo ThinkPad X280 i pracuj z każdego miejsca na świecie!

Ultramobilny i wytrzymały

ThinkPad X280 waży zaledwie 1,1 kg i ma tylko 17,4 mm grubości. Możesz na niego liczyć zarówno w biurze, jak i w drodze. Zmieści się w bagażu podręcznym, torebce, plecaku czy schowku samochodowym. To najbardziej kompaktowy ultrabook o przekątnej 12,5 cala. Wbudowany modem LTE-A, który daje nieograniczony dostęp do Internetu niezależnie od dostępności Wi-Fi, zapewnia Ci łączność, a tym samym efektywną pracę w każdym zakątku świata. Brak sieci Wi-Fi nie jest już dla Ciebie problemem. ThinkPad został zaprojektowany, aby radzić sobie w naprawdę trudnych warunkach. Przeszedł ponad 200 testów wytrzymałości zgodnych z 12 wymaganiami normy wojskowej MIL-SPEC 810G amerykańskiego Departamentu Obrony. Jest odporny m.in. na wstrząsy, upadki, zalania, działanie temperatury czy wysokość.

Bateria, na którą zawsze możesz liczyć – od 0 do 80% w zaledwie 60 minut

Lenovo ThinkPad X280 pozwoli Ci na cały dzień pracy na baterii, która działa do 13 h bez ładowania. Możesz swobodnie pracować poza biurem, w terenie, podróżować czy prezentować u Klienta, bez konieczności szukania gniazdek elektrycznych czy kabla zasilania. Praca w delegacji jeszcze nigdy nie była tak produktywna! ThinkPad zapewnia Ci dodatkowo szybkie ładowanie. Dzięki technologii Rapid Charge naładujesz baterię do 80% w ciągu zaledwie 1 h – to gwarancja praktycznie nieprzerwanej pracy, gdziekolwiek jesteś.

Twoje dane nigdy nie były tak bezpieczne 

Lenovo dba o najwyższe bezpieczeństwo danych i sprzętu Twojej firmy, a także o Twoją prywatność, dlatego Thinkpad X280 został wyposażony w szereg zabezpieczeń. Dotykowy czujnik linii papilarnych Match-on-Chip umożliwia bezpieczne logowanie się bez konieczności pamiętania haseł. Możesz też skorzystać ze specjalnej kamery na podczerwień z zaawansowaną technologią rozpoznawania twarzy – wystarczy, że spojrzysz na notebooka i odblokowujesz urządzenie do pracy. Dzięki ThinkShutter, wbudowanej i przesuwanej osłonie na kamerkę, zapewniasz sobie poczucie prywatności. Przesuwasz palcem, kiedy masz biznesową rozmowę na Skype, a następnie zasuwasz, kiedy już nie używasz kamery. Osobny układ Trusted Platform Module (dTMP) zapewnia dodatkową ochronę, odpowiadając za szyfrowanie informacji, a FIDO – Fast Identity Online, trzywarstwowe zabezpieczenie logowania, chroni przed kradzieżą haseł, wyłudzaniem informacji i ułatwia uwierzytelnianie się za pomocą danych biometrycznych. Wszystkie te zabezpieczenia powodują, że możesz czuć się bezpiecznie logując się na swoje konta społecznościowe, płacąc online czy przechowując dane, projekty, pomysły, bez względu na to czy pracujesz w biurze czy podróżujesz.

Funkcjonalność i komfort codziennego użytkowania, który pokochasz

ThinkPad X280 został wyposażony w legendarną, ultrawygodną i podświetlaną klawiaturę, od której nie chce się oderwać palców. Ergonomiczne klawisze, udoskonalony panel dotykowy Touchpad i Trackpoint, które zastępują tradycyjną mysz czy wygodne przyciski multimedialne sprawiają, że codzienna praca na ThinkPadzie jest szybka, wydajna i przyjemna. Dodatkowo, matowy, dotykowy ekran wyposażony w technologię In-cell Touch, w którym nie odbija się światło czy słońce, idealnie sprawdzi się podczas pracy w terenie czy podróży.

Nieograniczona pomoc w każdym zakątku globu

ThinkPad X280 jest objęty ogólnoświatową gwarancją aż w 160 krajach. Możesz korzystać z pomocy technicznej na całym świecie. Lenovo daje także dodatkowe możliwości rozszerzenia gwarancji takie jak ADP (Accidental Damage Protection), które chronią Twój laptop jeśli na przykład w podróży ulegnie on przypadkowemu zniszczeniu.

Lenovo ThinkPad X280 to idealny sprzęt dla profesjonalistów, którzy często podróżują czy pracują w terenie. Udoskonalona mobilność połączona z wydajnością, wytrzymałość, bezpieczeństwo klasy korporacyjnej czy legendarna niezawodność, pozwalają na pracę z każdego miejsca na świecie. Testowaliśmy ten sprzęt wielokrotnie u nas w firmie, a także rekomendujemy go naszym Klientom, którzy bardzo chwalą sobie wysoki komfort pracy, najwyższe bezpieczeństwo danych, a przede wszystkim ultramobilność – laptop świetnie sprawdza się podczas biznesowych podróży– mówi Grzegorz Ostrowski, Dyrektor Działu IT firmy Netz.

Chcesz wiedzieć więcej na temat Lenovo ThinkPad X280 lub dobrać odpowiedni sprzęt dla Twojego biznesu? Odwiedź www.netz.pl i zapytaj o fachową pomoc profesjonalistów IT.