Wizz Air z nowymi trasami z Katowic

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wizz Air ogłosił otwarcie dwóch nowych połączeń z Katowic do Santander i Alesund.

Miasto Santander położone w Hiszpanii, otoczone pasmem gór i morzem, znane jest jako jedno z najpiękniejszych miast na północnym wybrzeżu Hiszpanii. 19-sto wieczne budynki, urocze widoki i wspaniała lokalizacja nad Zatoką Biskajską uznawane są jedne z ładniejszych na świecie.

Z kolei Alesund to największe miasto w okręgu Møre og Romsdal w zachodniej Norwegii. Jest bramą do kultowych północno-zachodnich fiordów (wśród których szczególnie znany jest Geirangerfjord) i okolicznych gór alpejskich.

– Cieszymy się z ogłoszenia dwóch nowych tras WIZZ z Katowic do Santander i Alesund, ponieważ stale tworzymy kolejne możliwości podróży dla naszych klientów. Od 15 lat z zaangażowaniem działamy w Polsce. Nasi pasażerowie mogą wybierać spośród 42 popularnych kierunków w katowickiej siatce połączeń, korzystając z dogodnego rozkładu lotów i niskich cen. Zachęcamy wszystkich do odkrywania tych wyjątkowych miejsc w Europie i korzystania z niskokosztowej oferty WIZZ i doskonałej obsługi na pokładzie – mówi Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

 

NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z KATOWIC

KierunekCzęstotliwośćData rozpoczęciaCeny od*
Santanderwtorek, sobota15 czerwca 201989 PLN
Alesundponiedziałek, piątek16 września 201989 PLN

 

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org