rarefilm.net

Wypłyń w noworoczny rejs. Zarezerwuj bilety promowe już dziś!

Autor tekstu: , Data publikacji:

Jeśli ktoś nie ma jeszcze pomysłu na to jak przywitać Nowy Rok albo ma już trochę dość tradycyjnego świętowania, to może skusi się na coś innego? Może zechce zabrać swoich bliskich w noworoczny rejs promem do Szwecji? To ciekawa opcja na przedłużenie szaleństw sylwestrowej nocy.

Każdy ma zazwyczaj jakieś plany na spędzenie sylwestra i przywitanie Nowego Roku. A jak spędza się sam Nowy Rok? Większość osób po prostu odsypia zabawę sylwestrową. Może w zbliżającym się roku 2019 warto to zmienić?

Jak świętować Nowy Rok?

Wejście w Nowy Rok świętuje się na różne sposoby. Można iść na tradycyjny bal czy imprezę albo na kameralne przyjęcie w domu. Tę szczególną noc różnie celebruje się w różnych krajach. Różne mogą być zwyczaje, ale zazwyczaj wszędzie odbywają się większe i mniejsze imprezy. Pije się szampana, je dobre jedzenie, odpala fajerwerki i zimne ognie. Potem te imprezy odsypia się w Nowy Rok albo idzie się na noworoczny obiad czy koncert. A może by tak zamiast tego przedłużyć sobie świętowanie i wybrać się w rejs noworoczny? To oryginalny pomysł na dalsze celebrowanie przejścia w Nowy Rok.

Rejs noworoczny jako przedłużenie sylwestra

Nowy Rok można spędzić inaczej, na przykład na pokładzie statku, wypływając w rejs turystyczny do Szwecji. Jest to świetny pomysł na przedłużenie sobie sylwestra i kontynuowanie celebracji wejścia w Nowy Rok. Promocyjna cena takiego rejsu to tylko 109 zł od osoby. W cenę wliczone są: rejs promem, nocleg w 2-osobowej kabinie typu Comfort Class wewnętrznej z łazienką oraz rozrywka podczas rejsu. By uczynić rejs jeszcze bardziej komfortowym można za niewielką dopłatą zmienić rodzaj kabiny na: Comfort Plus (kabina z oknem i telewizorem) – za 20 zł od osoby albo Premium Class za jedyne 80 zł od osoby. Posiłki są dodatkowo płatne. Prom wypływa z Gdyni we wtorek 1 stycznia o godzinie 21:00.

W trakcie rejsu noworocznego  można skorzystać z licznych atrakcji na pokładzie, w tym trzech restauracji (Taste, Food City i Metropolitan Grill), oryginalnego drink baru w kształcie łodzi motorowej, kawiarni Ristretto Coffee House, zabawy tanecznej na parkiecie w C-View Barze, fitness clubu zlokalizowanego na dziobie statku z oszałamiającym widokiem na morze, relaksu w niepowtarzalnym Pure Nordic SPA oraz zakupów w sklepie wolnocłowym, w którym można kupić noworoczne prezenty, m.in. perfumy, słodycze czy alkohole.  Naprawdę warto zakosztować relaksu w promowym SPA, w którym można skorzystać z szerokiej gamy usług kosmetycznych, w tym autorskich morskich masaży czy kąpieli w jacuzzi z widokiem na pełne morze.

 Prom wypływa z Gdyni we wtorek 1 stycznia o 21:00. Pierwszy punkt programu to podziwianie panoramy miasta z pokładu. Następnie zaczyna się wieczorna impreza, czyli pyszna kolacja w jednej z pokładowych restauracji, potem zakupy w sklepie. Od 21:30 do 1:00 muzyka na żywo w Metropolitan Barze (zagra One Man Band), a od 22:30 do 3 nad ranem dyskoteka z DJ-em w C-View Barze. Można zaszaleć na parkiecie i przetańczyć kolejną po sylwestrowej noc. W środowy poranek prom dopływa do Szwecji – już od 6:30 można podziwiać z pokładu słonecznego pierwsze szkierowe wysepki Karlskrony. Postój promu w Szwecji trwa od 7:30 do 9:00, ale nie ma możliwości zejścia na ląd. Potem czas na wyborne śniadanie i odpłynięcie promu. Podczas podróży powrotnej także przewidziane są liczne atrakcje, tj. możliwość skorzystania ze bogatej strefy SPA, o 15:00 emocjonująca gra w Bingo, a od 17:00 do 19:00 muzyka na żywo w Metropolitan Barze i zakupy dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli ich zrobić. O godzinie 19:30 prom przybija do portu w Gdyni.

Szczegółowe informacje na temat rejsów noworocznych można znaleźć na stronie: https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/rejs-noworoczny. Można tu także zarezerwować bilety promowena inne rejsy turystyczne.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org