Luty 2019

Oto 100 wydanie „Business Travellera” – polskiej edycji brytyjskiego miesięcznika, w którym piszemy o podróżach służbowych, tematyce MICE oraz propozycjach wakacji dla zamożnych i wymagających. Nie dość, że w Polsce ukazało się już 100 wydań, to dodatkowo świętujemy w tym roku 10. urodziny na polskim rynku.

Przez ten czas odwiedziliśmy i opisaliśmy przeszło 200 krajów i ponad 500 miast. Zrecenzowaliśmy dla Państwa 600 hoteli, opisaliśmy kilkaset wakacyjnych destynacji, przetestowaliśmy dziesiątki aplikacji, samochodów i sprzętu elektronicznego.

Przed nami ekscytujący czas. Warto wiedzieć, że Polska w 2019 roku znajdzie się na pierwszym miejscu pod względem inwestycji  hotelowych w Europie. W naszym kraju pojawiają się kolejne międzynarodowe brandy – w tym pierwszy obiekt Crowne Plaza, MGallery by Sofitel, Raffles, Moxy, Radisson Red, a także legendarny Nobu Hotel. To m.in. zasługa rekordowego wzrostu gospodarczego, sięgającego 5 procent w skali roku, a także coraz lepszych kadr i otoczenia biznesowego.

„Business Traveller” dociera na biurko osób decyzyjnych z sektora MICE, travel managerów w dużych korporacjach, jesteśmy obecni w ponad 170 hotelach, w klasie business na pokładach dreamlinerów LOT-u oraz w wersji cyfrowej w programie rozrywki pokładowej polskiego przewoźnika. Można nas również czytać w VIP loungach, najlepszych restauracjach i kawiarniach
w Polsce oraz w 4200 hotelach w 110 krajach w formule Media Box.

Dziękujemy Państwu za to, że jesteście z nami. Życzę udanej lektury.

Pobierz całe wydanie w pliku .pdf