Czerwiec 2012

Czerwiec 2012 to wielkie święto piłki nożnej i jej kibiców. Już zawsze kojarzyć nam się będzie z mistrzostwami Euro. Choć trudno to sobie wyobrazić, wszystkie mecze na stadionach w Polsce i na Ukrainie obejrzy ponad milion czterysta tysięcy kibiców.

 Pobierz wersję PDF

To właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy specjalny dodatek w języku polskim i angielskim – kompendium wiedzy o tym – bez wątpienia – najbardziej spektakularnym wydarzeniu roku. Nie znajdziecie w nim Państwo informacji o rozkopanej Warszawie, nieprzejezdnym Gdańsku czy Poznaniu, w którym brakuje miejsc w hotelach. Piszemy natomiast o stadionach, strefach kibica, podajemy adresy polecanych restauracji i klubów, radzimy jak zaplanować podróż po Polsce w te gorące, pełne emocji czerwcowe dni.

Dla tych natomiast, którym widok piłki na zielonej murawie nie przyspiesza tętna, mamy inne propozycje. Zamiast w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu czy przed telewizorami – mogą spędzić ten najpiękniejszy miesiąc w roku na słonecznym hiszpańskim wybrzeżu Costa Daurada czy – trudniejszym w odbiorze, ale niezwykle oryginalnym i malowniczym – wybrzeżu Szwecji. Dla każdego to, co lubi najbardziej. Miło mi również poinformować, że Business Traveller od tego pamiętnego czerwca będzie dostępny również w wersji na iPada. Życzę udanej lektury!

Marzena Mróz, redaktor naczelna Business Traveller Poland

Chcesz zaprenumerować? Kliknij TUTAJ!