Grudzień 2009/ Styczeń 2010

O tym jak bardzo ważna jest w podróży chwila relaksu lub możliwość spokojnego załatwienia pilnych spraw, wie każdy podróżujący biznesmen. Zapewniają to salony biznesowe na lotniskach całego świata, w których można wypić filiżankę kawy, włączyć komputer i z dala od lotniskowego ferworu skupić się na istotnych rzeczach.

Pobierz wersję PDF

Przedstawiamy w tym numerze 50 najlepszych Business Lounges na świecie.

Lotniska warto poznawać, również te polskie, bo zmieniają się na korzyść. Port lotniczy w Krakowie może pochwalić się nowoczesnym designem, przemyślaną ofertą dla biznesu oraz inwestycjami, które go unowocześnią.

A kiedy już wyjdziemy z lotniska warto poświęcić nieco czasu na poznawanie miast, w których wylądujemy. Zapraszamy w podróż po Nowym Jorku, Mediolanie i Madrycie, a na deser polecamy weekend w Monte Carlo oraz rejs luksusowym statkiem po Zatoce Perskiej, gdzie znajdą Państwo wspaniałą pogodę, nowoczesną architekturę i najprawdziwszy w świecie stok narciarski, tyle że pod dachem.

Zimy w Polsce są ostatnimi laty łagodne, co nie znaczy, że nie można jeździć na nartach. Śnieg i doskonałe wrażenia gwarantuje Laponia, ale nie tylko. Znakomite warunki znajdziemy także w Szwajcarii i we Włoszech, zapraszamy do trzech tamtejszych ośrodków Club Medu. Alternatywą jest nasza „zimowa stolica Polski”, czyli Zakopane, gdzie możemy nie tylko wypoczywać, ale zorganizować konferencję lub spotkanie.

Wśród opisywanych przez nas kierunków biznesowych znajdą Państwo opisy lotów do Hiszpanii, Stambułu, a także hoteli w Krakowie, Kielcach oraz ekskluzywnego resortu w Singapurze – to wyjątkowy, sześciogwiazdkowy hotel, który zapewnia gościom biznesowym znakomite warunki do pracy i wypoczynku. Jak widać, Business Traveller jest wszędzie.

Życzę miłej lektury.

Robert Grzybowski, wydawca Business Traveller Poland