Grudzień 2013/Styczeń 2014

Nowy Rok to czas na podsumowania, refleksje i plany na przyszłość. Liczymy dni, które spędziliśmy w 2013 roku w samolotach podliczając zebrane w programach lojalnościowych punkty, wspominamy najlepsze hotele – zarówno biznesowe, jak i te, w których spędzaliśmy wakacje, oceniamy linie lotnicze, którymi podróżowaliśmy. Planujemy kolejne destynacje, wpisując na swoją listę – oprócz podróży służbowych – także wyprawy marzeń: Polinezja Francuska, Alaska, Birma, Wyspa Wielkanocna!

Życząc Państwu wszelkiej pomyślności, zarówno w sprawach osobistych, jak i  zawodowych, chciałabym zachęcić do kolejnych podróży w 2014 roku. Mam nadzieję, że artykuły opublikowane w tym wydaniu zachęcą do odwiedzenia stolicy mody, szyku i biznesu

– Paryża, miasta, które potrafi zaoferować to, czego właśnie w nim szukamy – każdemu pokazując swoje inne oblicze. Kolejną naszą propozycją na przyszły rok jest Korea Południowa, która w  ciągu 50 lat przeistoczyła się z kraju zdanego na pomoc międzynarodową w państwo, które samo niesie pomoc innym. Motorem tej transformacji jest Seul – stolica kraju i miasto słynące z wytrwałości w dążeniu do sukcesu. Kolejne odległe cele na mapie to pozwalające na odprężenie, legendarne Las Vegas, rajskie plaże Malediwów i  chińskie Xi’an, które choć słynie przede wszystkim z  Terakotowej Armii, ma wiele do zaoferowania – zarówno turystom, jak i biznesmenom.

Pobierz całe wydanie w pliku PDF

grudzien bt

Życzę wspaniałego 2014 roku i udanej lektury.