Kwiecień 2017

Wręczanie statuetek zwycięzcom Business Traveller Awards to dla wydawcy polskiej edycji magazynu Roberta Grzybowskiego i dla mnie jeden z najbardziej ekscytujących dni w roku. Mamy wtedy przyjemność gościć Najlepszych z Najlepszych – zwycięskie firmy, które wyróżnili swym wyborem nasi Czytelnicy.

Relacja z uroczystej gali wręczenia nagród jest w tym wydaniu naszym tematem z okładki, a w materiale tym znajdą Państwo długą listę firm, które zostały nagrodzone.

W przestronnym ogrodzie zimowym gościnnej Villi Foksal w Warszawie zgromadziło się ponad 130 osób. Miło nam było gościć szefów linii lotniczych, hoteli, lotnisk – z Polski i ze świata, a także  partnera głównego tego wydarzenia firmę Tacit Investment, twórcę apartamentowca Cosmopolitan Twarda 4 w Warszawie. Byli z nami również przedstawiciele firm samochodowych, wypożyczalni aut, reprezentanci sektora bankowego oraz marek sprzętów elektronicznych dla biznesu.

Mamy nadzieję, że nasze prestiżowe statuetki będą dla Państwa drogowskazem, kierującym w stronę najlepszych firm i produktów. Życzę udanej lektury
i wspaniałych podróży!

Pobierz całe wydanie w pliku .pdf