Czerwiec 2020

Świat zahamował, zwolnił, a dla niektórych z nas nawet – stanął w miejscu. Pandemia koronawirusa zatrzymała nas na Ziemi, zamknięte zostało niebo dla ruchu lotniczego i granice państw. Niestety, to nie początek surrealistycznego opowiadania, ale nasza dzisiejsza rzeczywistość.

W związku z pandemią, podjęliśmy decyzję o wydaniu magazynu w formie elektronicznej. Ukazuje się on tym razem jako kwartalnik. W ten sposób lepiej do Państwa dotrzemy, będziemy też bardziej ekologiczni i nie narazimy nikogo na dotykanie papieru. Jesteśmy dostępni na naszym portalu: businesstraveller.pl, e-wydanie będzie można pobrać na wszystkie nośniki, takie jak aplikacje Business Traveller Poland w Google Play (Android) oraz

w App Store (iPhone, iPad). Rozszerzamy również dystrybucję w wersji digital wśród bazy mailingowej naszych partnerów. Jesteśmy z Wami!

W artykule pod tytułem „Świat w naszych rękach”, który jest naszym cover story, poruszamy ważną kwestię wzajemnych zależności między ekologią, biznesem i zdrowiem. W oparciu o dane Living Planet Report, stawiamy w nim najważniejsze teraz pytanie – w jaki sposób możemy uratować nasz świat? W tym wydaniu przeczytacie również o prognozach dla turystyki po pandemii, a także o najlepszych urządzeniach niezbędnych do pracy zdalnej, w domu.

Życzę udanej lektury i proszę, nie przestawajcie snuć planów kolejnych podróży. Zarówno biznesowych, jak i turystycznych.

Pobierz całe wydanie w pliku .pdf