Lipiec 2019

Indie można zrozumieć i pokochać od razu albo przyglądać się im i dziwić bez końca. Jedno jest pewne, zawładną zmysłami każdego. To przecież nie tylko kraj, ale i subkontynent, którego nie sposób zobaczyć, poznać i zwiedzić podczas jednej podróży. Pierwsza wizyta w Indiach i rekonesans miejsc, które nas interesują, sprawi, że będziemy chcieli wrócić, aby poznać ten wspaniały kraj jeszcze lepiej. Ciekawym udogodnieniem jest e-wiza, dostępna już dla Polaków. Wszystko można załatwić przez Internet, nie trzeba stać w kolejce w ambasadzie.

Od września do stolicy Indii będziemy mogli również dolecieć bezpośrednio z Warszawy na pokładach dreamlinerów Polskich Linii Lotniczych LOT. Loty będą realizowane pięć razy w tygodniu. Również z Warszawy będzie można w tym roku polecieć czarterem na Goa. Będzie tam można dolecieć dreamlinerem, w którym jest też dostępna Klasa Biznes.

Lokalni inwestorzy postanowili zainteresować turystów i biznesmenów z zasobnym portfelem, budując fantastyczne hotele. Zadbali też o pokazanie danego regionu w jak najciekawszy sposób. W ten sposób świat poznał indyjską Keralę, słynącą z ajurwedy, plaż i herbacianych pól.

Zamożni turyści wybierają się również do wyrafinowanych ośrodków spa w Himalajach,
z pięknymi widokami, położonych w parkach narodowych z możliwością oglądania naturalnego życia dzikich zwierząt. Odpoczynek w jednym z luksusowych ośrodków plażowych na Wyspach Andamańskich może być pięknym zwieńczeniem pobytu w Indiach.

Zapraszam do lektury naszego tematu z okładki i życzę Państwu wspaniałych wakacji.

Pobierz całe wydanie w pliku .pdf