Luty 2014

Podróż biznesowa to szczególny czas. Wprawdzie jesteśmy w pracy, ale z dala od własnego biurka i dogodności związanych z pracą stacjonarną. Bez sekretarki, urządzeń ułatwiających dostęp do bazy danych, często z koniecznością funkcjonowania w różnych strefach czasowych, zmieniając pory roku w ciągu kilkunastu godzin – spędzamy dni na konferencjach w klimatyzowanych pomieszczeniach i zajadamy niezdrowe sute kolacje.

Dlatego tak ważna dla osób często podróżujących jest świadomość wyboru najlepszej linii lotniczej, doskonałego hotelu, w którym czeka na nas nie tylko wygodne łóżko, możliwość odbycia przesiadki na przyjaznym lotnisku, gdzie można skorzystać z wygodnego business loungu, wybór dobrego laptopa, który zastąpi biurowy komputer czy też decyzja o zakupie idealnej do sytuacji torby podróżnej.

Chcąc wyłonić najlepsze marki, które zaspokajają potrzeby podróżujących biznesmenów w ubiegłym roku po raz pierwszy w historii przeprowadziliśmy plebiscyt wśród naszych Czytelników – pytając ich o zdanie w tej sprawie. Polecam Państwu nasz temat z okładki – artykuł pod tytułem „Najlepsi z najlepszych”, w którym podajemy ranking firm przyjaznych dla osób często podróżujących. Życzę miłej lektury i wspaniałych wrażeń podczas testowania polecanych przez nas produktów.

I_okladka

Pobierz całe wydanie w PDF