Maj 2013

Jak ważny jest dobry hotel, przekonał się każdy z nas. Zarówno podczas podróży służbowej, jak i prywatnej eskapady jest on jednym z najistotniejszych elementów wyjazdu. Doskonały hotel potrafi uratować nawet przeciętną podróż – i odwrotnie – nawet najpiękniejsza destynacja nie będzie nam się kojarzyć dobrze, jeśli hotel nie spełnił naszych oczekiwań.

Dziś nie wystarczy już wygodne łóżko, dobra lokalizacja i bezprzewodowy dostęp do internetu. Nowoczesne hotele zaprojektowane specjalnie dla biznesmenów spędzających w nich więcej czasu niż w domu (piszemy o nich w naszym temacie z okładki), to wyspecjalizowane miejsca, w których można zorganizować konferencję na kilkaset osób, odpocząć w najlepszym spa i zjeść wyrafinowaną kolację.

Pisząc o stu nowych hotelach biznesowych na świecie wymieniamy zarówno te, które wyróżniają się wyszukanym designem, restauracjami nagrodzonymi przez przewodnik Michelina, centrami konferencyjnymi najnowszej generacji, jak również pokojami wyposażonymi w stacje dokujące do iPoda, system rozrywki HD Apple, czy nagłośnienia iHome. Wyobraźmy sobie otwarty niedawno w Makao największy na świecie Sheraton.

Na gości czekają tam aż 3863 pokoje, zaplecze konferencyjne o łącznej powierzchni 20 tys. m2, w tym sala balowa dla 5000 osób, a także spa z 15 gabinetami zabiegowymi i trzy odkryte baseny. Życzę Państwu miłej lektury, która – mam nadzieję – będzie inspiracją podczas kolejnych podróży.

Pobierz wydanie w wersji PDF

okladka

 

 

Zamów prenumeratę!