Maj – Czerwiec 2023

Na spotkania biznesowe i na wakacje, zapraszam Państwa do Szwajcarii, Maroka i Austrii. Grand Train Tour of Switzerland to niezwykłe połączenie wynikające z wygody podróży pociągami – symbolami Szwajcarii, oraz możliwości dotarcia nimi w najpiękniejsze zakątki kraju, a to wszystko przy zapierających dech w piersiach widokach! Podróż prowadzi od najbardziej czarujących szwajcarskich miast, do alpejskich perełek turystycznych, wiodąc wśród miejsc światowego dziedzictwa UNESCO oraz znanych na całym świecie widoków i zabytków.

Egzotyczny Marakesz, z którego dachów widać w oddali Góry Atlas, to jedno z miejsc, które zrobiło na mnie ostatnio duże wrażenie. Można tu zorganizować spotkanie biznesowe, ale także spędzić przedłużony weekend w jednym z bajecznych riadów. Pastelowa w kolorach medina, ogrody Majorelle i muzeum Yvesa Saint Laurenta, a także duży wybór wykwintnych restauracji, czekają na nas w stolicy Maroka.

Również Salzburg ma wiele do zaoferowania. Oprócz spektakularnego położenia, urokliwej atmosfery i pięknej starówki, słynie z licznych festiwali muzycznych i doskonałej kuchni. Choć ma niespełna 144 tysiące mieszkańców, odbywa się tu aż 4 tysiące wydarzeń kulturalnych rocznie – średnio po 11 imprez dziennie! Nic więc dziwnego, że uroku tego miasta nie sposób zapomnieć.

Życzę udanej lektury i wspaniałych wakacji!

Pobierz całe wydanie w pliku .pdf