Styczeń 2020

Gdzie zorganizować spotkanie biznesowe, które na zawsze zapadnie jego uczestnikom w pamięci? Dokąd zabrać pracowników na imprezę motywacyjną, konferencję lub ważne seminarium? Singapur to jedno z najlepszych na świecie miejsc dla turystyki biznesowej i korporacyjnej, spotkań grupowych i podróży motywacyjnych.

Ta egzotyczna destynacja oferuje wszystko w dziedzinie MICE, począwszy od najlepszych hoteli i sal konferencyjnych,  aż po bogaty program wycieczek fakultatywnych, świetne restauracje i dobrą przez cały rok pogodę.

Singapur od lat jest gospodarzem największych wydarzeń w Azji. Posiada także jedne z najlepszych obiektów konferencyjno-kongresowych na świecie, dysponujące innowacyjnymi rozwiązaniami zapewniającymi moc wrażeń dla uczestników konferencji i wyjazdów motywacyjnych. Od 2012 roku Singapur konsekwentnie otrzymuje również tytuł „najlepszego miasta MICE” podczas gali azjatyckich nagród TTG Travel Awards.

Dziedzictwo Singapuru, wielowiekowa kultura tego miejsca przejawia się dziś również w wyszukanym standardzie, jaki oferują najlepsze hotele
w mieście. Legendarny Raffles Singapore l, niedawno wyremontowany, który jest ikoną światowego hotelarstwa, czy klasyczny The Fullerton, luksusowy Shangri-La Hotel oraz znany z doskonałego położenia i obsługi Four Season Hotel – są gwarancją wyjątkowego pobytu w Singapurze. Ikoną stał się największy hotel w mieście Marina Bay Sands, dysponujący blisko 2560 pokojami, arkadami sklepowymi, salami konferencyjnymi, restauracjami,
a także spektakularnym panoramicznym basenem na dachu. Życząc Państwu  wspaniałych podróży w 2019 roku, szczególnie polecam Singapur właśnie.

Pobierz całe wydanie w pliku .pdf