Styczeń 2022

Ras Al Khaimah to nowa, ciekawie zapowiadająca się destynacja turystyczna na Bliskim Wschodzie. Dlaczego warto odwiedzić ten wyjątkowy Emirat? Powodów jest wiele. Przede wszystkim jest to bezpieczne miejsce oferujące nieskażoną naturę, stawiające na zrównoważony rozwój, z doskonale rozwiniętą bazą hotelową.Samolotemdolecimytam bezprzesiadkizWarszawy,apodróżnie potrwa dłużej niż 5 godzin.

Uwaga, taka wyprawa, to gwarancja słonecznej pogody przez cały rok, a wyjątkowy Emirat to świat nieskażonych, czystych plaż, bogatej przybrzeżnej roślinności, wydm w kolorze terakoty oraz żyznych, wiecznie zielonych oaz i widoków na majestatyczne góry Hajjar. To na ich terenie znajduje się najwyższy szczyt Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Jebel Jais – na którym temperatury są o blisko 10 stopni Celsjusza niższe, niż na poziomie morza.

Od wypadów w świat kultury po eko-turystykę, wyzwalające adrenalinę przygody czy relaksujące plażowanie w nadmorskich ośrodkach –
Ras Al Khaimah ma coś do zaoferowania każdemu podróżnikowi. Jako wiodąca lokalizacja klasy MICE w regionie, Ras Al Khaimah oferuje organizatorom imprez zaplecze logistyczne o najwyższym standardzie, rozległe tereny i przestrzenie publiczne z szeregiem atrakcji w przystępnych cenach. Malownicze krajobrazy,
z których słynie Emirat, stanowią doskonałe tło dla wyjazdów motywacyjnych, budowania zespołów oraz innych aktywności organizowanych przez firmy. O tym niezwykłym miejscu piszemy więcej w artykule „Temat z okładki”.

Na pewno też warto wpisać sobie podróż na Bliski Wschód na listę destynacji na 2022 rok. Wielu wspaniałych wypraw biznesowych – i nie tylko, życzę Państwu w imieniu swoim i całego zespołu Business Travellera.

Pobierz całe wydanie w pliku .pdf