Wrzesień – październik 2021

Stuletnie żółwie, najbardziej magiczna roślina na świecie za jaką uchodzi Coco de Mer, idealne plaże, rafy tętniące kolorami, perfekcyjny klimat i jedyne w swoim rodzaju olbrzymie głazy granitowe – jakby wypolerowane boską ręką. Seszele to jedna z najdroższych i najpiękniejszych destynacji turystycznych.

Dzięki mądrej polityce wspierającej ekologię, można tu znaleźć prehistoryczne lasy tropikalne będące domem dla wielu endemicznych gatunków fauny i flory. Przyjazny, ciepły klimat, podobna temperatura i długość dnia przez cały rok, oraz liczne małe i romantyczne plaże, zaliczane do jednych z najpiękniejszych na świecie, sprawiają, że chcąc zabrać najbliższe osoby na wyjątkowe w życiu wakacje – wybór jest jednoznaczny, to powinny być Seszele – i to – o każdej porze roku.

Hotele na Seszelach należą do najdroższych, takie jak North Island czy Fregate Island, gdzie na całej wyspie jest tylko kilka willi, a ich ceny szybują do 5000 dolarów za dobę. Jest też kilka znanych, luksusowych sieci, takich jak Raffles, Kempinski czy Hilton oraz najwyżej ceniony Four Seasons, który ma na Seszelach aż dwa hotele o kompletnie różnym charakterze.

Warto więc tu przyjechać dzieląc pobyt na oba miejsca. Polecamy Four Seasons na Mahe oraz Four Seasons na wyspie Desroche. Więcej o takiej wyprawie życia przeczytacie Państwo w naszym temacie z okładki pod tytułem „Seszele na cztery pory roku”. Zapraszam do lektury!

Pobierz całe wydanie w pliku .pdf