Archos PC Stick

, Data publikacji:

ARCHOS PC STICK Cena: ok. 400 zł; archos.com Smartfony i tablety to przydatny sprzęt, ale nadal mają one pewne ograniczenia. Naturalnym rozwiązaniem dla biznesmena jest laptop, ale jeśli nie lubimy zabierać tego nieporęcznego sprzętu w dalekie podróże, rozwiązaniem może być PC stick. Jest to zminiaturyzowany pecet (11,3 cm x 3,8 cm x 1,4 cm, 60 g) z niewielkim dyskiem twardym, który po podłączeniu za pomocą gniazda HDMI do monitora lub telewizora otwiera nam dostęp do większości funkcji, jakie oferuje Windows 10. Oczywiście do kompletu możemy podłączyć klawiaturę i mysz. Na pokładzie tego maleństwa znajduje się także czterordzeniowy procesor, 2 GB pamięci RAM oraz modem Wi-Fi.

ARCHOS PC STICK

Cena: ok. 400 zł; archos.com
Smartfony i tablety to przydatny sprzęt, ale nadal mają one pewne ograniczenia. Naturalnym rozwiązaniem dla biznesmena jest laptop, ale jeśli nie lubimy zabierać tego nieporęcznego sprzętu w dalekie podróże, rozwiązaniem może być PC stick.
Jest to zminiaturyzowany pecet (11,3 cm x 3,8 cm x 1,4 cm, 60 g) z niewielkim dyskiem twardym, który po podłączeniu za pomocą gniazda HDMI do monitora lub telewizora otwiera nam dostęp do większości funkcji, jakie oferuje Windows 10. Oczywiście do kompletu możemy podłączyć klawiaturę i mysz. Na pokładzie tego maleństwa znajduje się także czterordzeniowy procesor,
2 GB pamięci RAM oraz modem Wi-Fi.