bose qc20

, Data publikacji:

BOSE QC20 Cena: 1300 zł; bose.pl Jeśli podczas lotu lubimy odciąć się od świata zewnętrznego (w tym od hałasujących na pokładzie dzieciaków), warto zaopatrzyć się w te słuchawki douszne z redukcją hałasu, dzięki którym będziemy mogli odpoczywać w błogiej ciszy. Jakość dźwięku, jak zwykle w przypadku Bose, jest doskonała, a same słuchawki są tak wygodne, że można zapomnieć o ich istnieniu. Nie zajmują też dużo miejsca w bagażu. Najnowsza wersja dostępna jest w dwóch kolorach – białym lub czarnym z niebieskim wykończeniem. Na jednym ładowaniu baterii słuchawki redukują hałas przez 16 godzin, a po jej wyczerpaniu działają dalej, choć już bez tej przydatnej funkcji.

BOSE QC20
Cena: 1300 zł;
bose.pl
Jeśli podczas lotu lubimy odciąć się od świata zewnętrznego (w tym od hałasujących na pokładzie dzieciaków), warto zaopatrzyć się w te słuchawki douszne z redukcją hałasu, dzięki którym będziemy mogli odpoczywać w błogiej ciszy.
Jakość dźwięku, jak zwykle w przypadku Bose, jest doskonała, a same słuchawki są tak wygodne, że można zapomnieć o ich istnieniu. Nie zajmują też dużo miejsca w bagażu.
Najnowsza wersja dostępna jest w dwóch kolorach – białym lub czarnym z niebieskim wykończeniem. Na jednym ładowaniu baterii słuchawki redukują hałas przez 16 godzin,
a po jej wyczerpaniu działają dalej, choć już bez tej przydatnej funkcji.